Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valóban csak megbeszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban csak megbeszélés kérdése, ahogy ő mondja vagy annyira másra vágyunk, hogy nem is illünk össze?

Figyelt kérdés

Féléves kapcsolatról beszélünk, van köztünk 1000 km is, de ez a legkisebb probléma. Most jöttem rá, hogy nem arra vágyom, amit a barátom tud adni. Az első hónapokban még nagyon díjaztam, hogy ennyire figyelmes, udvarias, már-már túlságosan is. Aztán kezdett is idegesíteni a stílusa, a finomkodása (szexben is), a körülményessége, valahogy úgy éreztem, rájátszik és rágörcsöl a kapcsolatra. Elmondtam neki mindezt, és azt mondta, tud változtatni, visszafogja majd a romantikus énjét. Így viszont nem tudom, hogy mennyire lesz önmaga, mennyire tud kiteljesedni.

Ki mit gondol erről?


2017. júl. 20. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Senkinek sem kell megváltoznia, mert akkor már nem érezné jól magát. Ha nem illetek össze, az olyan nagy akadály, amit még úgy sem lehetne leküzdeni, ha pontos jellemrazotok lenne egymásról, és forgatókönyvszerűen mindig egymásnak megfelelő módon viselkednétek.
2017. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, sokszor megjátszotta magát, mert azt hitte, ezzel imponál nekem. De pont az ellenkező hatást érte el, most meg nem tudom, melyik a valódi énje.
2017. júl. 20. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha most idegesít, később is idegesíteni fog ne feledd.
2017. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igeeen. Ahogy leírtad, abból az jön le, hogy volt valamire szükséged a kapcsolaton belül. Ezt szeretted volna megbeszélni, ami meg is történt, de rosszul sült el a dolog, bekorlátoztad.


Érdemes lenne újratárhyalni a témát, most már úgy, hohy a párod szükségletei is maradéktalanul kielégülhessenek a kapcsolatban.


Gyakran kell egy kis kompromisszum persze, de érdemes konszenzusra törekedni, hátha lehetséges :)

2017. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Nem vagyok szerelmes, ez itt a legnagyobb probléma, pont emiatt nem tudom elfogadni őt magam mellett.

2017. júl. 20. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kell ilyennel foglalkozni

aki nem tudja magát 100% őszintén adni és nem tudod, hogy melyik az igazi énje és melyik akar bevágódni, az az ember kuka

2017. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!