Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
A barátomnak hazudtam viszont megbeszeltuk es egyutt maradtunk. Tegnap jöttünk haza a nyaralásból es kijelentette hogy nem birja elfogadni hogy hazudtam neki es folyamatosan ezen kattog az agya. Azt mondja szeret nagyon de ugy érzi hogy felesleges ezzel a kapcsolattal küszködni.. Nagyon tehetetlen vagyok es ki vagyok bukva emiatt..
2017. júl. 20. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miben is hazudtál neki?
2017. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megcsalta, csak így szebben hangzik ;)
2017. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Letagadtam a múltadból egy személyt, hogy nem történt vele semmi.
2017. júl. 20. 22:44
 4/15 A kérdező kommentje:
*múltamból
2017. júl. 20. 22:44
 5/15 Estádio de Felchút ***** válasza:

Értsd: régebben keféltél valami csávóval, és ennek nem örül a mostani csávód. Meg hát hazudtál is neki, duplán gyanús a kis sztorid.

Mi a konkrét szitu?

2017. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az őszínteség mindennek az alappillére. Egy esély mindenkinek jár ilyen esetben. Viszont ha ezzel visszaél a másik akkor vége lenne mindennek. Hozzáteszem esély csak annak jàrna aki kisebb botlást követett el, és nem csalt meg. Persze kérdés az is,hogy ezek utàn mennyire bíznék a másikban,ha úgy érzem nem megy ez így tovább, akkor nem rabolom a másik idejét.



Ha a párod úgy éri felesleges küszködni...akkor fogadd el. Valószínűleg nem sokat tehetsz már. A hazugsàg egy elég un#tó dolog.


19/L

2017. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Letagadtam hogy azzal a csavoval voltam igen, mivel nagyon utalja es nem akartam belole balhét. Ezt o is tudta es megértette megbeszeltuk. De most pedig ez van...
2017. júl. 20. 22:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Na meg persze nem mindegy mikor ke#té a fa#val. Amikor már kapcsolatban voltál? Vagy ismerkedési fázis alatt vagy még nem is ismerted a párodat csak később hazudtál neki valamit? Nem értem.. A megcsalásra nincs bocsánat.


19/L

2017. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem csaltam meg nem is ismertem akkor a páromat.
2017. júl. 20. 22:58
 10/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
79%

19L, nem volt megcsalás.

Van Jancsi, Juliska, meg a Béla. Jancsi meg Béla nem komálják egymást.

Béla korábban kúrogatta a Juliskát, aztán szétmentek. Jancsi összejött Juliskával, de Juliska nem mondta el Jancsinak, hogy korábban a Bélával kúrogatott, mert tudta, hogy Jancsi meg a Béla fasírtban vannak.

De az ilyen dógok mindig kitudódnak, szóval Jancsi megtudta, hogy az általa nem kedvelt Béla korábban kúrogatta az ő szeretett Juliskáját, és ezt még tetézi, hogy erről Juliska hazudott is neki.

Jancsi kapott egy agyfa**t, és most szakítani akar. Ennyi a történet.

2017. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!