Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"azért vagyok veled mert biztos pont vagy az életemben" Miért fáj ez a lelkemnek úgy?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden: én 22/f, ő 20/l. Első barátnőm vele vesztettem el, nagyon szeretem. Ő 4 kapcsolata, 2 egy éjszakás volt. 1,5 év után beszélgettünk hogy elrepült az idő találkozásunk óta, majd szóba jött ez a bizonyos mondat. Nem tudom hova tenni, felkavar. Kíszámítható vagyok? és ha bármit csinálna, pl.: félrelépne akkor is ott lennék erre értette? Eléggé nagy rajongó tábora van ezért "picit féltékeny vagyok, bizalmatlan".
2017. júl. 20. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom hogy értette a párod. De én ilyet nem negatív értelemben mondanék a màsiknak. Talán érdemes lenne leülnötök és beszélnetek erről. Mi nem tudhatjuk a barátnőd mit akart ezzel mondani pontosan.


19/L

2017. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ezért nem aggódnék ha biztos pont vagy az életében az azt jelenti hogy veled tervezi a jövőjét és pont hogy semmi okod sincs a féltékenységre bár 20 éves lány... ki tudja lehet kellő anyagi háttért biztosítasz neki hogy strigulázza még az egyájszakás kalandokat :D de másfél év után nem hiszem hogy így lenne... kérdezz rá nyugodtan hogy értette ha ilyet sem tudtok megbeszélni akkor nem lesz sok jövője a kapcsolatotoknak.
2017. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez azt jelenti, hogy úgy érzi, hogy rád mindig számíthat és támaszkodhat. Hogy a barátok lehet, hogy jönnek mennek, de úgy érzi, hogy rád számíthat. Szerintem semmiképp sem negatív ez a kijelentés.
2017. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez egyáltalán nem pozitív :D Nemtudom mit izélnek itt az eddigi válaszolók. Ez tipikusan olyan, hogy "kényelmes ez így, jobb mint egyedül, nem akarok egymagam lenni jó, hogy itt vagy és szeretsz" stb... Tehát ez szerintem nem kifejezetten pozitív de ne legyen igazam. Viszont ha már volt pár kapcsolata meg kis szórakozgatás egyéjszakások akkor talán már nem "viszket" neki annyira ugye érted? Meg még annyit, hogy bnőd ugye nem ilyen "híres"? Mert írtad, hogy rajongótábora van. Vannak olyan csajok akik elég hírhedtek amolyan város ri**ancai akik időnként összejönnek egy kedves jámbor balekkal aki elhalmozza őket mindennel, de persze közbe csalják orrba szájba a szegény srác meg nem veszi észre mert ő meg olyan naív és szerelmes. De nem azért mondom mert te ilyen vagy csak ismerek pár ilyet, de ezek a csajok a legrosszabbak közül valók és nem hiszem, hogy ilyet fogtál volna ki :)

De ezt tényleg beszéld meg, tudd meg (nem biztos, hogy amit kimond az úgy is van azért figyeld a jeleket), hogy mit jelent ez és, hogy komolyan tervez-e veled vagy egy nagy szerelemért/fellángolásért otthagyna-e? Bocsi ha hosszú lett. 23/f

2017. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Úgy látom megosztja a válaszadókat a kérdés, téged is mert nem tudod hova tedd.


Szerintem ez sok embernek eszébe jut, de szeretem őt, és tudom, hogy egy biztos pont az életemben. Ezt gondoltam is már a barátnőmről, és ez azt jelenti nálam, hogy tudom nem csalna meg. Ő minden kitől szakad mellettem lenne. Ez egy nagyon jó dolog.


Így fogalmazva, hogy azért vagyok veled... igen így már érdekesebben hangzik. Lehet, hogy ő se tudta mit mond, néha megesik minden emberrel, és jó értelemben értette a dolgot. Mert így ahogy az utolsó is értette lehetne nagyon negatív is.

2017. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Hát, mivel nem vagytok egy pár, így szerintem is negatív a dolog.

Nekem olyan ez a "biztos pont", mintha te lennél az a szamár, akihez visszatérhet, ha nem jön össze a dolog a lóval.


Persze ennyi infóból nagyon lehetséges, hogy tévedek, de eddig ez jön le.

2017. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Miért, ott lennél, ha félrelépne? Kiszámítható vagy? Nyilván oka van, ha ilyen gondolatok jutnak eszedbe. Kicsit becsüld többre magad és akkor a többi ember is többre fog becsülni.

Gyanús, hogy a féltékenységednek is nagyobb részt ez az oka.

2017. júl. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell megbeszélnetek.


Ennyi idő után lehetséges, hogy már elmúlt aszerelem, és szeretet-kötődés vette át a helyet.


Szóval gondolom szüksége van még szenvedélyre, vagy..? Beszéljetek a dologról, találjatok megoldást!

😊

2017. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!