Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hete nem vagyok tul jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete nem vagyok tul jol es nem szexeltunk a pasimmal, most megjott es igy nem fogunk. Azert haragszik ram, mert nem elegitem ki. De nem erzem tenyleg jol magam es nem elveznem a dolgot. Jogos a haragja?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 14:21
1 2
 1/18 egyszervalahol válasza:
79%
Valószínű hogy akkor nem érez irántad nagy szerelmet,nehogymár az legyen amit ő akar,ne legyél csicska.
2017. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2017. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem jogos a haragja, ha valami nem tetszik neki, akkor tegye meg a megfelelő lépéseket, de ne duzzogjon. 22F
2017. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad, a szex nem kötelesség, hanem szórakozás.


Ez a baj a szexalapú kapcsolatokkal, hogy ha kiesik egy hét akármiért, akkor nem marad semmi belöle.

2017. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Haragszik? Kukázni azonnal. Ilyen emberrel hogy akarnál közös jövőt tervezni? Ez fog azonnal megcsalni, amikor terhesen más akár harmadik hete sincs szex. De lehet már túl is van rajta.

Nekünk is kimarad néha egy hét, mert épp úgy alakulnak a dolgok, kb beszédtéma se lesz belőle, nemhogy harag meg hiszti :DDD Amikor alkalmas az idő, akkor szexelünk.

2017. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem jogos, neked van igazad. A pasid önző. A szex lényege, hogy mindketten élvezzétek. Ha te nem érzed jól magad és nem akarod, akkor el kell fogadnia. Meg különben is egy hét nem a világ vége.
2017. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Egy állattal vagy egütt. Egy embernek meg kellene értenie,hogy beteg vagy!
2017. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Nyilván látja rajtad, hogy olyan rosszul azért nem vagy, hogy ne tudnál vele "eljátszani" a dugáson kívül bármit. Ezért dühös.


És hát ha csak azért "fáj a fejed", mert NEKED most épp nem lehet orgazmusod és akkor már neki se legyen, akkor biza jogos.

2017. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Lepontoztátok a 8-ast, pedig ott az igazság. Nyilván nem arról ír, hogy ha éppen görcsöl az epéd, azért lovagold meg. De ha nem esik nehezedre, esetleg szereted is, akkor ennyit megtehetsz érte. Bár, maga a szó is fura, hogy megtehetsz érte. Ennek jönnie kellene. Fordított helyzetben mi lenne itt a sok okos válasz? "A pasim 2 hete nem akar sexelni, mert nem érzi jól magát?" lenne ám: olyan nincs, tuti megcsal stb, stb. Na most lehet engem is lepontozni.
2017. júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
8. es 9. szerintem ott tevedtek, hogy a szex mindket fel közös örömeröl kene hogy szoljon. Nem pedig arrol kinek mi jar.
2017. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!