Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele maradni vagy elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradni vagy elfelejteni lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 2 hónapja szakítottunk, viszont még azóta is rossz nélküle, sőt egyre rosszabb, és ő is igy van ezzel, folyton felkeres, ki akar békülni. Igérget, hogy most jó lesz, többet foglalkozik velem stb. Viszont mikor együtt éltünk olyan sok mindenben nem egyeztünk meg rengeteg veszekedés volt, hogy úgy érzem ismét nem menne, viszont nagyon szeretem, őrlődök.

2017. júl. 21. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném, hogy meg is ütött odáig fajult a végén a dolog és akkor én fel is jelentettem, de még ugye ebből nem volt ügy, majd ősszel lesz. Akkor úgy voltam vele kész látni se akarom többet, de azóta múlik a harag, viszont a szerelem nem. Nem tudom mi lenne a helyes döntés, kivagyok.
2017. júl. 21. 15:34
 2/5 anonim válasza:
Szerintem azért mert megütött,ne adj neki több esélyt.Egy ideig lehet,hogy jó lenne a kapcsolat,de aztán újból előjönnének a régi problémák.
2017. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyet sose értem...megütött. Van még kérdés? Bennem nem lenne. Meg fog ütni megint, csak idő kérdése, de ha ilyen kapcsolatot akarsz magadnak akkor hajrá. Ígérgetni lehet, de aki nem tudja fékezni az indulatait és ráadásul ha már ilyen ösztönlény fal/tárgyak helyet téged üt, ott nincs szerelem. Mondhat akárki akármit.
2017. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivan??? Megütött...akkor mégis hogy a búbánatba jut eszedbe újra kezdeni?

Ok, szereted, majd elmúlik, aztán majd találsz egy normálisabbat. Nem értem miért kell ragaszkodni egy ilyen nyomorulthoz.

2017. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt én sem értem.Feljelented,mert megütött és vissza akarsz menni?Ezt hogy?Mazohista vagy?
2017. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!