Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom meztelen fotót csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meztelen fotót csinált rólam, amíg aludtam és elküldte egy idegen lánynak. Nem érti, mi ezzel a problémám. Szerinte túl komoly vagyok és nem értem a poént. Csak szerintem nem normalis dolog?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk az elejétől fogva bizonytalan.Mas lanyokkal beszélget,talalkozik.10 evvel idősebb nálam,mégis olyan,mint egy gyerek.A barátnőimnek nem merem elmondani.Nem vagyok kepes elhagyni.Segitsetek! :( 25/L

2017. júl. 21. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Egy LÁNYNAK küldte el? Ebben csak én nem látok értelmet? Lehet egy orvos a lány és azért küldte a képet, hogy diagnózist adjon.
2017. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Maradjál csak vele, az kell neked, beteg ember.
2017. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen.egy lánynak.mert ez jó téma.tud miről vele beszélgetni..gondolom.de nem lehet vele megbeszelni.annyit mond,h elege van,h 2 napja ezen lovagolok.
2017. júl. 21. 20:32
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja.es tenyleg viccesnek tartja.mert o mesélte el.h képzeljem,mi történt..
2017. júl. 21. 20:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem birod kidobni? Zuzd ossze a mobiljat aztan bassszd ki a piibe.
2017. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Annyira megalázó.nagyon megbantott.semmi önbecsülésem nincs mar.osszepakoltam.de itt ülök a cuccaim fölött es nem tudom megtenni,h elhagyjam
2017. júl. 21. 20:35
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy kepes elhagyni, akkor veled van a baj. De ha neked ez kell...
2017. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
8 éven át azert küzdöttünk,hogy egyutt lehessünk.mire végre sikerült.ezért mindent próbálok megtenni a kapcsolatért.folyton abban bízom,hogy majd megváltozik.mikozben o a sárga földig alaz..
2017. júl. 21. 20:39
 9/20 A legrosszabb ***** válasza:
98%
Miféle elmeroggyantakkal jöttök ti össze, mi?
2017. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért és kellett 8 évig küzdeni hogy együtt legyetek?
2017. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!