Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a párotoknak, ha fesztiválozni megy, hogy kizárólag ott félrelépjen?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat, kihűlt már az a nagy szenvedély, próbáltuk sokszor, sokféleképpen visszahozni, de sosem lesz ugyanolyan. Tudom, hogy vágyik más nőkre is.

Tudom, most sokan szakítást javasoltok, de semmi garancia nincs rá, hogy ne legyen ugyanez a következő kapcsolatban is 10 év után.. utána meg már teljesen kifutott az ember az időből..27N 29F


2017. júl. 21. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem. 27 évesen ne akard már eltemetni magad. A tiniszerelmek elmúlnak, ez van el kell engedni. Nem vagy még semmiről lekésve. Értem én, hogy most úgy tűnik, hogy könnyebb ülni a langyos f_osban, de mi lesz 30 meg 40 év múlva?
2017. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel az erővel öljük meg magunkat, mert az élet úgyis 100%-ban halállal végződik.
2017. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
En inkabb elhagynam, de ha te ugy erzed hogy elbirnad viselni es tudnal a megcsalas tudataval is boldog lenni vele, akkor engedd el. Ha vagyik mas nokre akkor elobb utobb ugyis felremegy. Megbeszelhetitek a nyitott kapcsolat lehetoseget, ha mindkettotoknek elviselgeto. Ez csak rajtatok mulik.
2017. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

26 vagyok, nem sokkal fiatalabb nálad, de én inkább a szingliséget választottam, hosszú több éves élettársi kapcsolat után.


Az elején persze fos, de még így is jobb, mint olyan emberrel élni, aki kb kényszerből van már csak velem és nem érzi jól magát, és nem fektet túl sok energiát a dolgokba. Ráadásul a korosztályomban - engem is meglepett - meg pár évvel felettem egész normális pasik is vannak, akik sokkal normálisabb állnak az ismerkedéshez, mint mikor fiatalabb voltam. Akkor kb csak és kizárólag azt éreztem, hogy mindenki meg akar dugni, semmi más, nem is kíváncsiak rám. Most meg egy csomó emberrel tök jól elbeszélgetek, és komolyan kíváncsiak az életemre és rám. Én nem szüttyögnék a langyos fosban, ha most szakítasz, 3 év alatt csak találsz valakit, akivel jól érzed magad, és ha 30 évesen jöttök össze, még mindig lesz időd gyerekre, házasságra, mindenre, ha ezen izgulsz.

2017. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Monogám vagyok.
2017. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Szakitanek, mert inkabb kiprobalom, hogy van-e jobb, minthogy ucsorogjek a szarfosban.
2017. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Neem, vagyis nem így.

Semmi értelme ennek... ha annyira nyitni szeretnénk a kapcsolatot, akkor már tuti nem a mocsokba-fertőbe egy fesztiválra korlátoznám azt, hanem inkább tiszta higiénikus helyre.


Érdemes utánaolvasni a szabályozásnak. Nagyon fontos, hogy minden részletet megbeszéljetek a témával kapcsolatban.


Főleg ha angolul keresel, akkor nagyon sok szempontot fogsz találni :)

2017. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Màr bocs de ez nem fair senkivel és az ilyen poligám tagokat feljelenteném mit képzel most oszintén hogy kèt csajt akar kettyinteni? Nem javaslom mert megy a dutyiba a baràtod
2017. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
Ez nem burj dubai hogy tobb nejuseg legyen amugy nyugodtan csak irjatok egy szerzodest arrol hogy nem az én leendő barátnőm lesz a jelölt
2017. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
A monogámia 0%? Sajnos ez életben is.
2017. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!