Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hha valakik lelkitársak, mégsincsenek együtt? Miért lehet? Előbb utóbb összejönnek, ha ők is tudják?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a lelki társ és a párkapcsolat között csak annyi a különbség hogy a lelki társak között nincs szex meg petting, meg semmi ilyesmi. Pont ezért lelki társak. Nekik ez így jó. Egy ilyen társsal meg lehet beszélni a párkapcsolati bajokat is, meg mindent ami az eszedbe jut. Csak annyi hogy dugás nincs. Persze férfi férfi között is lehet lelki társ ugyanígy nők között is.
2017. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Osztom az 1. válaszoló véleményét+ a körülmények is akadályozhatják az összejövést. Sok embernek nem a házastársa a lelki társa, de attól még szereti és nem akarja elhagyni.
2017. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem pontosan ezt a lelki társ dolgot. Nem az a személy, akinek a legjobban megnyílsz, aki a legtöbb belső titkod tudja mindenki közül? Ha valakivel ilyen viszonyban vagy és ahhoz a nemhez is tartozik, amihez szexuálisan vonzódsz, akkor ha nem vagytok egy pár, ott valami nem igaz. Vagy nem vagytok kölcsönösen egyformán egymás "lelki társai", vagy csak túlmisztifikáljátok.
2017. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létező jelenség ez,mikor két ember teljesen egymásra van hangolódva,valami miatt mégsem jöttek még össze,talán nem is fognak.Sajnos ez nem egyszerű dolog,ha mondjuk egyiküknek van valakije,esetleg mindkét félnek.Sok esetben nem merik borítani az emberek az eddig jól felépített életüket,pedig nem is az a másik felük,aki mellett élnek.
2017. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Ennek is megvan az oka és célja. Egy kicsit elvontabb értelmezésben vagy nem akkor van itt az idejük, hogy együtt legyenek, vagy mást kell megtapasztalniuk egymás révén, nem a párkapcsolatot.
2017. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek #3-mal, csakis azt az embert tudom elképzelni párként (házastársként meg aztán pláne) magam mellett, akivel egymásra vagyunk hangolódva, maximálisan megértjük, elfogadjuk, szeretjük a másikat, meg tudunk beszélni mindent és bármit, ismerjük is egymást jó alaposan. Egy világ vagyunk.

Ha így érzek valaki iránt, egyértelmű, hogy a testét is kívánni fogom egy idő után, azt, hogy a szó összes lehetséges értelmében közel kerülhessek hozzá, együtt lehessek vele. Komolyan nem értem, hogyan működhet másképp néhány ember.:D Mégis miről kellene szólnia egy kapcsolatnak, ha nem erről?

2017. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!