Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig bírnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig bírnátok, ha a párotoknak ez lenne a hobbija?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 2 éve vagyunk együtt. Nagyon normális, romantikus alkatnak ismertem meg a párom. De egyre nehezebben bírom a hobbiját, ami az, hogy koncertekre jár, ahol teljesen leissza magát...


Azt mondja ő csak így tudja kiengedni a gőzt. Amióta "biztos" a kapcsolatunk, ő 1-2 hetente elmegy minden koncertre tombolni, egész este fel se veszi a telefonját, ha mégis akkor nem lehet vele normálisan beszélni, mert matt részeg. Amikor összeköltöztünk ez még rosszabb lett. Ha késő este jön haza, akkor még benne van a "tombolás", csapkodja az ajtót, dübörög, énekel (én ilyenkor úgy teszek mintha aludnék), vagy az van hogy reggel jön haza, bezuhan az ágyba és alszik egész nap.


Ha sikerül "rávennem" hogy mégis itthon maradjon, amikor a számítógépen bömböl a koncert, dobol a kezével, stb. Ha meg nem ezt csinálja, akkor nem tud mit kezdeni magával, járkál össze-vissza és kötözködik, hogy ő éhes, miért van a pohár az asztalon, stb. Most már szinte közös témánk sincs. Nem érdekli semmi, és csak arról beszél csillogó szemekkel hogy 1900 akárhányban ki hogyan rúgott be meg ki melyik bandában gitározott...


Nem tudom mit tehetnék már. Másnak az a hobbija, hogy horgászik, olvas, túrázik, stb, neki meg ez hogy koncertre jár. Nem akarom korlátozni meg "megfosztani" a hobbijától, de ezt nem fogom bírni... Tanácstalan vagyok, nem tudom mit csináljak...


2017. júl. 22. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon egyszerű. Ha nem tudod toletálni, ami megértek, beszéljétek meg, kérd meg, stb. Ha nem változik, akkor keress mást.
2017. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Szerintem felnőtt embernél elég gáz, hogy valaki minden egyes héten matt részegre issza magát, és máshogy nem tudja is jól érezni magát.

Alkalmanként abszolút belefér, de ilyen rendszerességgel nagyon visszataszító és gáz. Én nem tolerálnám.

A koncertre járással szerintem alapból semmi gáz nincs, de az nem normális, hogy nem tudja józanul jól érezni magát.

2017. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem a koncertekkel lenne bajom, hanem hogy hetente seggrészeg.


Kb. a hármadik alkalom után kidobnám.

2017. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Keress mast,ot meg rugd ki. Gaz egy alkoholista tars.

N

2017. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

rocker?

én pont emiatt utálom az összes rockert, mert még nem találkoztam olyannal, akinek a habitusa vállalható kereteken belül mozgott.

2017. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
a következő bejelentkezésed a GYIK-ra az lesz hogy "mit csináljak, ver a párom?".
2017. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy tök üres az élete, hiába vagy te is ott - szóval nem tudom mitől vagy te boldog vele, vagy mitől reméled, hogy előbb-utóbb az leszel.

Te azt gondolod, hogy ő szeret téged?

Én nem.

2017. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Kb. 5percig.
2017. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
ez nem hobbi, hanem fogyatékosság
2017. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez el fog múlni. Az a kérdés meg tudod-e ezt várni.
2017. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!