Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el a baratomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a baratomnak, hogy "csoves" vagyok?

Figyelt kérdés

A szuleim nagyon szegenyek. Edesapukam nagyon beteg o mar nem tud dolgozni :( anyukam pedig elado no, de nem keres egyedul olyan sokat,hogy harom embert eltartson. Elkezdtem en is dolgozni ket eve, szerettem volna fosulira menni, de nekem erre sosem volt penzem :( van egy szakmam cukraszkent dolgozok.


Mar egyutt vagyok a baratommal 8 honapja ismerem,de csak 5 honapja vagyunk kapcsolatban. O idosebb nalam es rendor. Nem ezert jottem vele ossze,nem a penze miatt. Voltam parszor a rendorsegen, mert a falunkban betortek a hazunkba es emiatt feljelentest tettunk. Ott ismertem meg a baratomat.


A baratom az elso perctol tudta,hogy szegeny vagyok. Nincsenek szep ruhaim, vagy nagyon divatos ruhak,cipok amiket tudok hordani. Apolt vagyok es vannak cuccaim, de nekem a keresetem tobb mint a fele eddig a szuleimnek ment,hogy kitudjuk fizetni a szamlakat es gyujtogetunk,hogy eltudjunk menni par napra balatonra en meg soha nem voltam ott, de sehol meg.


Egy honappal ezelott ugy alakultak a dolgaim,hogy a baratom megkerte,hogy koltozzek hozza. Mivel nagy volt a tavolsag koztunk es pestre koltoztem hozza.


Az a baj,hogy rosszul tettem hogy oda mentem hozza :( nagyon sokat pazarlok,hasznalom a vizet,aramot,ingyen etkezhetek nala :( megbeszeltem vele,hogy beszallok a rezsibe. De nekem mar most sincsen penzem az edesanyamnak kellett adnom 30 ezer forintot,hogy apukamnak a gyogyszerit kitudja fizetni. Itt vagyok a zsebemben 215 forinttal. A baratom nem tudja,vagy sejti,hogy anyagilag ennyire rosszul allok. Az van,hogy en ugy dontottem haza mennek inkabb a szuleimhez, mert szegyellem ezt,nem tarthat el, nem tudom fizetni a kajat,rezsit. :( Ahhoz a teljes keresetem kellenne. En irtam a baratomnak facebookon,hogy szakitsunk ami nagyon rossz otlet volt, nem orult neki,hogy neten akarom koppintani es nem tudja mi a gond. Tegnap este veszekedtunk kicsit, de nem mertem neki a konkret problemamat elmondani :( nem tudja a szuleimrol,hogy nekik is segitenem kell. Probaltam beszalni a koltsegekbe neha en fizetni a kajat, tartos dolgokat megvettem, vagy vegyszert ami elfogyott es kellenne. A baratom azt hiszi valami rosszat csinaltam, megcsaltam arra is gyanakodott, vagy,hogy en nem szeretem ot? Nem erzem vele jol magam?:( de! Nagyon szeretem ot o az elso baratom. Nagyon szegyellem ezt :( kisebbsegi erzetem is van mellette. Csoves vagyok. Nem is ertem hogy mer felvallalni. Mar elso nap a bekoltozesnel bemutatott a baratainak akik a lakasan voltak. Azt is mondta a baratom,hogy meg nem elt egyutt senkivel, velem nagyon boldog es szerelmes belem. Mindig nagyon kedves es mas velem mint a tobbiekkel..annyira kedves :( soha nem bantott meg, nem tett meg megjegyzest a kulsomre sem..


Vegulis nem tudom,hogy mit mondjak neki :( nagyon hianyozna, de nem is fogok rajta eloskodni!! :( Amugy azert is van keves penzem,mert nekem is gyogyszereket kell szednem ami nagyon sokba kerul. :(


24(L). 33(F)


2017. júl. 22. 20:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ugy ertem nem elt egyutt meg senkivel. Egy eve ert veget 5 eves kapcsolata. De ott is csak egymashoz jarogattak nem eltek egyutt.
2017. júl. 22. 20:13
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Mondj el neki mindent őszintén. Így megadod az esélyt, hogy közösen tálaljátok valami megoldást. Ha csak ugy ott hagyod azt fogja hinni, hogy csak szórakozol vele.
2017. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Szeret téged. Mondd el neki őszintén amit itt leírtál vagy mutasd ezt meg neki. Meg fog nyugodni és segíteni fog. Együtt mindent könnyebb...

Ne b@.szd el... Legyél őszinte és meg fog érteni, meg tudjátok oldani.

2017. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Elmondod, amit leírtál.

Érez valami szerelem szerűséget, megérti és vállalja az együttlakást.

A páromnak, az a ruhája volt, amit viselt, plusz pár váltás fehérnemű. Vagy is egy reklámszatyornyi cucc.

A keresetére azt mondanám, nulla volt. Engem ez nem érdekelt, mert mint ember, mint nő, ő kellett nekem. Ez már jó rég volt és azóta sem bántam meg, hogy ilyesmiért nem küldtem el.

2017. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Cukraszkent hogy vagy ennyire leegve? Van mellettunk egy etterem cukraszattal, par honapja cukraszt kerestek, 250 ezer netto plusz tulora. Es nem a belvaros kozepen, hanem mar kinti keruletben. Ne dolgozz szarert. Jo szakmad van, rengeteg lehetoseg van benne (edesanyam is cukrasz es o pl. el sem menne ennyiert dolgozni sehova), nem kell vergodni, csak megtalalni a lehetosegeket, es elfogadni a segitseget, most pl. a baratodtol.
2017. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy bolond, mond el neki mi a gondod. Ha már hónapok óta együtt vagytok nyílván sejti, hogy nem vet fel a pénz. Ráadásul egy kapcsolat nem csak a jó dolgokról szól, bizony vannak olyor kemény hullámvölgyek is. Ez is hozzátartozik a közös életetekhez.
2017. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

én nem értem hogy miféle kapcsolat ez, ahol ennyi alakoskodás, félrebeszélés van.


8 hónapja ismer, mert betörtek hozzátok, és nem volt 8 hónap alatt egyszer sem a házatokban, nem látta, hogy éltek?


nem tud arról, h. anyád eladó, apád beteg, és te támogatod őket anyagilag?


ez számomra nonszensz!


és igen, a cukrászok az egyik legjobban kereső szakmunkások!

2017. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező!


Itt vagyunk mi gyakisok, akik kinevetünk, kioktatunk, nem hiszünk neked, meg agyonszekálunk stb. Nekünk el mered mondani a bajod.


Otthon a barátod vár, aki szeret, tisztel, megért. Neki nem mered ugyanezt elmondani?

2017. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

130 ezer forintot keresek ebbol legtobbszor anyukamnak adom tobb mint a felet a maradekot felre rakom, mert kellene buszjegyre,berletre,tisztalkodasi szerekre (betet,tampon stb..) es a gyogyszerim.

Atyaa eg, szerencsere nem a baratom intezte az ugyet. Haz kutatas egyszer volt egy idosebb ferfi jott egy tarsaval. A baratomat akkor ismertem meg amikor varakoznom kellett a folyoson. Leult mellett kavezott es nagyjabol elmondtam neki,hogy mi tortent. A szuleimrol tudja,hogy szegenyek,azt is,hogy apukam mar nem dolgozik es hogy szukusen eltunk eddig.

2017. júl. 22. 21:17
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem merem neki megmondani,mert ha csak enyem lenne a penz akkor azt mondom ebbol jol kijovok s tudok fizetni mindent. De igy par nap utan ures a zsebem. :(
2017. júl. 22. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!