Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne azzal kezdeni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne azzal kezdeni, hogyha a barátom egyre nagyképűbb?

Figyelt kérdés
Úgy kb. 1 éve elkezdett konditerembe járni és mióta már látszik is valami eredmény, azóta iszonyatosan nagyképű és lekezelő lett. Folyamatosan magát nézegeti a tükörben, fotózgatja magát és emellett még csajokkal is szokott ismerkedni, flörtölni személyesen is és pl. a tinderen is. Erre azt mondta, hogy csak próbálgatja, hogy megtudná-e őket kapni. Ja és oltogat, hogy kezdjek el edzeni, mert ha nem, akkor ugyanolyan sz*rul fogok később kinézni, mint anyám. Kajába is beleszól, pedig egyébként nincs rajtam szinte semmi felesleg. Mi a véleményetek? Meglehetne még változtatni? 20L
2017. júl. 22. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás és menekülés. Akinek a saját tükörképe fontosabb, mint a párja, ott már probléma van.

A konditerem és a felszínes világ megtette a maga hatását.


Tudod, vagy megszoksz, vagy megszöksz.

2017. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem előbb-utóbb magától koppan egy nagyot, csak jókérdés, h te meddig vagy hajlandó elviselni ezt...
2017. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? :O
2017. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Úgy tűnik, szintet lépett. :-)
2017. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

de gyökér.... Istenem. 3 centivel nagyobb bicepsztől különb embernek gondolja magát?

mondjuk mellettem meg ne tinderezzen senki, semmiféle hülye dumával

2017. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, valószínűleg előbb-utóbb lecserél. Ez kb. olyan, mint amikor egy nő rájön, hogy mennyi pasit megkaphat és kiakarja magát élni.
2017. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
megvannak számlálva a napjaid.
2017. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

a kaja meg az edzés részében igaza van,csak a közlési mód primitív.

ha elmennél vele edzeni,érdeklődés mutatnál az edzése felé,esetleg meg is szeretnéd a rendszeres testmozgást,a mellett,hogy bombázó tested lehetne még jobban szeretne.

mert ha ez edzés és az egészségesebb táplálkozás ilyen szinten az élete része lesz,akkor hosszú távon csak egy hasonlóval fog rendesen kijönni.

és ha meg is tanulja idővel respektálni a lustákat meg az egészségteleneket,összekötni az életét ilyennel nem fogja,legfeljebb ideig óráig amíg nem talál egy sportosat és hasonló érdeklődésűt,kevésbé lustát.

2017. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem,hogy egy év után, maximum egy hónap után kipenderítettem volna.Már rég nem aláztam volna így magamat,de te tudod,neked mi fér bele,kérdező.
2017. júl. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Addig vágd ki a p...ba,amíg te nem jutsz hasonló sorsra.Az már duplán megalázó lenne.
2017. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!