Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltabb emberek, valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb emberek, valami hasznos tanács? 21/N

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van barátom, de mostanában az a baj, hogy beleszeretett egy lány. Nálam kicsit idősebb, iszonyat magabiztos, rámenős, de okosan csinálja, nem ribizlis. Legalábbis nem nyíltan, nem első benyomásra. Az a lényeg, mikor mi összejöttünk a barátommal, utána mondta mit szeret bennem, és közte olyan tulajdonságokat mondott, amik ebben a lányban nagyon megvannak, pl. karakán, kemény. Mondjuk nem vallom magam keménynek, de mindegy. :D De ezek a dolgok kicsit kivesztek, főleg a barátom irányába. Azt hiszem nem pont úgy viselkedek vele mint az elején, nem vagyok már olyan karakán, keménykedő. Sokkal inkább ezt a gyenge nő szerepet veszem fel ha vele vagyok, gyámoltankodok, hagyom igy naiv legyek és szerencsétlen sajnos... Egyedül, másokkal nem, csak vele. Már ezt pár hónapja kiszúrtam amúgy, de nem feküdtem rá hogy "visszaváltozak". De most másik a körülmények, mert ez a lány kiszemelte a barátomat, és megtestesíti azokat a dolgokat, amiket elengedtem így a kapcsolat előrehaladtával. Amúgy további aggályom hogy a barátom azt mondja, ronda a csaj, ez kevésbé durván azt jelenti az ő szájából, nem az esete. Csakhogy én nem azért akarok teljes bizonyságot benne mert szebb vagyok számára a többi nőnél, hanem mert csak. Mert én vagyok a barátnője, engem szeret, kész. Innentől legyen bármilyen a többi lány. Amúgy megbízom benne pl. az hogy megcsalna, elképzelhetetlen, ha ismernétek, tudnátok. Meg mondta is még régen is, hogy nem tudna tükörbe nézni. De mást se akarok, hogy bejöjjön neki ez a lány. Továbbá szeretnék visszatérni abba a minőségembe amiben összejövetelkor voltam, ami megfogta bennem. Hogy erős, karakán nő voltam vele. Nem ez a gyenge esendő szar mint most.
2017. júl. 23. 05:33
 1/5 A kérdező kommentje:
* igy=hogy, másik=mások
2017. júl. 23. 05:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen most mi is a kérdés ? o_O

31/f

2017. júl. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szóban kommunikálj vele! ;)
2017. júl. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Túlgondolod.

Van egy nő, akit rondának talál, és?

De legyél karakán kemény, ha úgy gondolod, hogy ez javítana a kapcsolatotok minőségén.

2017. júl. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy azt mondta, hogy ronda a csaj, egyáltalán ne nyugtasson meg, engem is úgy vert át az exem, hogy "azzal a rondasággal?". :) Viszont nem estem nagyon pofára, mert ilyenkor nekem bekapcsol valami hatodik érzék és érzem, ha baj van. Ha te megbízhatsz a párodban, felesleges megváltoznod. Ezt hozza ki belőled, ilyen vagy mellette. Veled van, szeret... Akkor minek keménykedni? :) A lényeg szerintem, hogy tudj kiállni magadért, ha kell.
2017. júl. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!