Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire toreláljátok párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire toreláljátok párkapcsolatban az alkoholt?

Figyelt kérdés

Meg vagyok lőve, párom megint többet iszik. Néha kifakadok, akkor visszavesz, s most megint itt tartunk... 7 éve vagyunk együtt, családra vágyom, egy komoly emberre, de így nem megy. Vagy csak én problémázok?


25n


2017. júl. 23. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Remek otlet volt az egesz fiatalsagodat egy alkoholistara fecserelni. Ha javasolhatom, mivel te sem leszel fiatalabb, most mar keress egy ferfit.
2017. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
99%

Ha néha ledob 1-1 sört, nem zavar.

De ha mindennap azt kellene látnom, hogy részegen fetreng.. Hát kösz, nem..

Ha sokat iszik, akkor szerintem közöld vele, hogy akkor válasszon vagy te, vagy a pia, mert a kettő egyszerre nem fog menni. Semmiképp ne maradj egy sz*r kapcsolatban! Az ígérgetések mögött tettek is álljanak. Ígérni én is tudok bármit...

2017. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Minden hétköznap lemegy 4-5 sör, hétvégén több, emellé rövidek. Ezt soknak érzem.

Testvére, ismerősi köre ugyanez.

Én egyáltalán nem iszom, próbálok teljes értékű, egészséges életet élni. Ő 35 éves.

2017. júl. 23. 11:27
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Rendben, akkor ideje kinoni vegre 25 eves felnott nokent a 17 eves tinilany szerepebol, akinek meg imponalt, hogy egy igazi felnott 27 eves ferfi udvarol neki, mert ez a faszi egy massziv fuggo haszontalan alkoholista, aki valoszinuleg 100 liter sorert teged is elcserelne.
2017. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha persze, belefér, de rendszeresen nem, semennyire.
2017. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes, pár napja még 8 éve voltatot együtt, és elhagytad. Lassan befejezhetnéd a kamukérdések gyártását.
2017. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ. Ha csak iszogat, de ez meg se látszik rajta, akkor még ok. Viszont ha ez a részegségig, vagy akár csak a becsípettségig tart (utóbbi ha nem gyakori akkor belefér), akkor ott nagy baj van. Illetve ne az legyen hogy a haverokkal való iszogatás mindig is előrébb legyen mint én. Néha lehet, ha ragaszkodik hozzá akkor akár hetente is, de ne részegen jöjjön haza, és ne hajnalban.

N

2017. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki még kérdést, a válaszokat köszönöm.
2017. júl. 23. 11:56
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván az ideális az lenne, ha nem inna egy kortyot sem soha, mert én sem teszem. De ez utópia, belátom. Igazából nem a mennyiség a lényeg szerintem, hanem hogy mennyire látszik rajta. Részeg nem lehet, olyat csak a tizenéves hülyegyerekek csinálnak, felnőtt emberhez nem méltó. Az is fontos, hogy hogyan viszonyul a piához. Úgy értem ha sokat beszél arról, hogy de szereti ezt vagy azt a sört vagy pálinkát vagy akármit, akkor azt sem tolerálom. Még annyi, hogy tudjon lemondani az alkoholról, ha olyan élethelyzetbe kerülünk, pl. anyagi gondok amikor másra kell a pénz, vagy ilyesmi, és ne is hiányozzon neki az ital. Az alkoholizmusnak sincs semmi köze a mennyiséghez, hanem az a betegség is arról szól, hogy az illető érzelmileg hogyan áll az italhoz.
2017. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező én nem iszom, a cigiről leszokóban vagyok és szeretnék családot, ha érdekel ;)

31/f

2017. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!