Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon én vagyok a hülye, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én vagyok a hülye, vagy normális, hogy így viselkedem?

Figyelt kérdés
A párommal elég döcögősen indult a kapcsolatunk. Az elején sikeresen megismerhettem általa az exét, úgy, hogy ők azt állították barátok. Egy idő után már bevallotta a párom, hogy ő első barátnője(akiről mesélt, hogy milyen nehéz volt elengedniû és, hogy hazudtak. Én teljesen összetörtem de maradtam mellette mert szeretem és eltudom majd ezt felejteni. De nem megy.. paranoiásan félek és féltékeny vagyok... Normális, hogy ez az érzés még jelen van sokkal később? Bennem van a hiba?
2017. júl. 23. 14:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért. *"akiről mesélt, hogy nehéz volt elengedni) és.."
2017. júl. 23. 14:49
 2/13 charlessheepford válasza:
Hát ez azért kemény dió, szerintem kérd meg hogy többet ne hazudjon, és ha lehet inkább legyen veled őszinte. Azt meg te tudod hogy ez mennyire zavar téged.
2017. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Erre már megkértem..de volt még egy olyan eset, hogy azt mondta nem beszélgetnek. Aztán kiderült a lány keresi, csak ő nem túl bőbeszédű vele. Azt mondta szerinte ez sem hazugság... hát bírkózom ezzel az egésszel...
2017. júl. 23. 14:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán jobb lenne kiszállni ebből a kapcsolatból.
2017. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"maradtam mellette mert szeretem "


lopikulat. maradtal mellette mert ostoba gyenge tyuk vagy

2017. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meg is csalt vele? Vagy mi a pontos háttérsztori?
2017. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem arról kértem véleményt, hogy gyenge vagyok-e vagy sem


Nem, nem csalt meg.

2017. júl. 23. 19:29
 8/13 anonim ***** válasza:
És jelenleg tartják még a kapcsolatot? Vagy végleg leépitette, letiltotta mindenhonnan és béke van? Mennyi ideje tudod ezt a dolgot? Ha mondjuk pár hónapja, szerintem még normális, hogy nyalogatod a sebeid.
2017. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát ha a lány ír vissza ít neki. Egyáltalán nem tiltotta sehonnan.

Egy éve lassan de folyton feltépi ezzel sebeimet.

2017. júl. 24. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Megbeszélted vele, hogy ez neked nem fér bele? Tehát ő ezt így tényszerűen a szádból megkapta, hogy ne tartsa vele a kapcsolatot?

És ennek ellenére nem hagyja abba? Mert akkor viszont ki kell lépni, sose leszel fontosabb, mint a másik lány.

Voltam ilyen szituációban és miután egyértelmúen megmondtam, hogy csak így tud működni tovább, megértette és letiltotta. Másképp kár szenvedni, így tényleg sose fogod tudni feldolgozni.

2017. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!