Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni ezt a kapcsolatot? Én lihegem túl vagy jogos hogy nem bízom benne?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt. Előtte is ismertük egymást, pár hónapig szexkapcsolatban voltunk. Szerelmesek lettünk, összejöttünk, boldogság volt.

Aztán úgy kb két hónap után az egyik barátnőm elkezdett mesélni egy srácról akivel az egyik csetes oldalon dumálnak és hogy milyen helyes és jól kijönnek. Sokat mesélt a srácról, hogy van neki egy csaja, akivel már egy ideje együtt vannak de kicsit eltávolodtak egymástól stb. Küldtek egymásnak képet, amire a srác azt mondta, hogy bnőm egy bomba csaj, az ő csaja pedig egy csinos átlagos lány. Aztán kértem bnőmet hogy mutasson egy képet a srácról. Kiderült hogy ő az én pasim.

Nagyon padlóra tett a dolog. Egy ideig még mondtam bnőmnek hogy írogasson vele, kíváncsi vagyok meddig hajlandó elmenni. Barátnőm sokszor felhozta a találkozót de ő egyszer sem ment bele.

Aztán szembesítettem a barátomat ezzel, volt nagy botrány, szakítás. De végül együtt maradtunk és próbáltam megbocsátani és felejteni.

Emellett ő már akkor is rettenetesen féltékenykedett amikor még együtt sem voltunk. Volt két barátnője aki megcsalta őt, gondolom ezért.

Egyébként nagyon jó vele, szeretjük egymást tényleg bármit megtenne értem. Azóta azon a csetes oldalon sem látta a barátnőm és tudom hogy nem csal meg. Mert reggel elmegy dolgozni, este hazamegy és a hétvége a miénk. Szóval ideje sem lenne rá, de a pasik találékonyak ha úgy van.

Eddig egész jó volt minden, de mostanában valahogy elfogott egy nagy féltékenységi hullám. Igazából nem is féltékenység, egyszerűen csak egy szavát sem hiszem el. Mindig kételkedek benne.Azt nézem, hogy hol tudnék belekötni. De valahol igazam van, mert még a kapcsolatunk elején volt olyan, hogy azt mondta elmegy fürödni, de kiszökött bulizni és csak másnap hajnalban írt és akkor vallotta be. Szóval vannak, voltak neki ilyen hazugságai, amik miatt már kicsit sem bízom benne. De a múlthét hétvége végleg betette a kaput.

Barátnőmnek születésnapja volt, amit a balatonai nyaralójukban tartott meg. Engem is meghívott, amit mondtam is a barátomnak. Mostanában sok a munkája, ezért van hogy hétvégén is dolgozik (tényleg dolgozik, nem csajjal van ezt tudom). Azt mondta, hogy nem, együtt leszünk. Elmondtam hogy ha dolgozott volna, akkor elmentem volna, de így maradok mert inkább vele vagyok. Erre levágott egy hatalmas hisztit, féltékenységi rohamot kapott. Mindegy, szombaton együtt voltunk aztán este jött a telefon hogy vasárnap munka van. Nagyon mérges voltam, szóval szóltam a barátaimnak hogy vasárnap várhatnak mert megyek. És ezért is elkezdett velem veszekedni. Pedig ő hazudott, megígérte hogy együtt leszünk hétvégén. Ő és a legjobb barátja indították a vállalkozást, szerintem lehetetlen hogy az egyik társtulajdonos úgy vállaljon el egy munkát, hogy a másik nem tud róla.

Aztán a másik: néha szoktunk chat vagy telefonszexelni mert izgalmasnak tartjuk. Ez most is így volt, már élvezés közeli állapotban voltunk amikor egy kérdést feltett kétszer. Tehát megkérdezte, válaszoltam és újra megkérdezte. Csak viccesen megkérdeztem hogy ezt hány csajtól kérdezi meg, erre ő teljesen kiakadt. Na most ha nem lenne vaj a füle mögött akkor csak nevetett volna rajta nem? Szóval megint előjött bennem ez az érzés, hogy nem hihetek neki. Elküldte a messenger schreenshotját hogy csak velem beszél. De nem vagyok hülye, pont aznap láttam hogy ismerőse lett valami srácnak és az az üzenet sem volt ott, ami mostanában megjelenik ha visszajelölik egymást. Szóval kitörölte. Ennyi erővel a többi üzenetét is kitörölhette. Plusz ott volt egy messenger gömböcske, ami akkor jelenik meg ha valaki ír, te lehúzod a fejét de a buborék ott marad hogy jelezze hogy valaki írt.

Nagyon kiakadtam ezen. Próbálom elnyomni magamban ezt az érzést és bízni benne de ha ilyeneket csinál, akkor mit tehetnék? Tudom hogy más csajokkal is beszél.

Tudom, nagyon szánalmasnak tűnök ezt az egészet elolvasva. De amúgy én egy erős, nagyszájú független csaj vagyok, aki kiáll magáért és nem viselem el ha hülyének néznek. De hát szeretem.

Ti mit gondoltok, érdemes így együtt maradni ha azt sem hiszem el amit kérdez? Nagyon érlelődik bennem a végleges szakítás gondolata.

Köszönöm ha elolvastad :)


2017. júl. 25. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Bizalom eltűnt, vissza nem fog jönni.
2017. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén szólva szerintem már rég ki kellett volna vágnod ezt a megbízhatatlan, hazug barmot. Ott rontottad el, hogy visszafogadtad a barátnőddel való balhé után.. Az, hogy szereted pedig semmire sem kifogás, a szerelem önmagában nem elég egy jó kapcsolathoz.. Egy ilyen kapcsolatnak csúfolt szartengernek, ahol nyoma sincs bizalomnak, ne haragudj, de semmi értelme.
2017. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy kalap szar, nem kapcsolat.
2017. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Féltékenység, hiszti, nyomozgatás, titkolózás, kiakadás, veszekedés, bizalmatlanság, hazugság. Ha a két fél közül akár az egyik nem arra törekszik, hogy ezek ne legyenek a kapcoslat részei, akkor nem nagyon fog menni. Ti törekedtek arra, hogy megoldjátok az ordítóan súlyos problémáitokat, vagy csak vergődtök és szenvedtek?


>De amúgy én egy erős, nagyszájú független csaj vagyok, aki kiáll magáért és nem viselem el ha hülyének néznek. De hát szeretem.


lol

2017. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"De amúgy én egy erős, nagyszájú független csaj vagyok, aki kiáll magáért és nem viselem el ha hülyének néznek. De hát szeretem."


Ezen én is röhögtem, ha akár hangyafasznyit is erős lennél, akkor már rég félretetted volna az érzelmeid és nem hagytad volna magad így folyamatosan megalázni hanem megszabadulnál ettől az alaktól és ettől a szar kapcsolattól.

2017. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen "kapcsolatról" beszélsz? Egy párkapcsolatban van szeretet, megértés, bizalom, őszinteség, meg ilyesmik. Köztetek ennek nyoma sincs. Az, hogy van szex meg veszekedés, az nem kapcsolat, innentől szakítanod se kell, egyszerűen nem beszélsz vele többet, aztán kész.
2017. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Helyetted senki sem dönthet, én sem.Az viszont biztos, hogy nem érlelgetném a szakítás gondolatát, hanem már régen megtettem volna.Ez nem kapcsolat.
2017. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért alázod magad, hmmm? Egyértelmű, hogy a barátodnak csak addig kellesz, míg nem jön jobb.


Te vagy a biztos punci, de egyébként simán flörtöl bárkivel, ráadásul ok nélkül féltékenykedik.


Én hagynám a helyedben, mert ez nem fog változni.

2017. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Fú, igen, nem könnyű szituáció... Az a gond, hogy magadban kell eldöntened, hogy neked tulajdonképpen mennyire éri meg ez a folytonos idegeskedés meg kételkedés benne a nap végén.


Lehet, hogy a húzásaival már annyira elrontotta, hogy jobb lenne különválnod és egy megbizhatóbb párt keresned.

2017. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam, de az első sztori után már lényegtelenek a részletek.

Te nem bízol ebben a pasasban, ennyi a lényeg. Lehet, hogy sose csalt meg, de azzal, hogy folyton hazudik meg lételeme mással flörtölni, meg más lányokkal hasonlítgat össze az ő javukra... én ugyan nem vagyok féltékeny típus, de úgy érezném, hogy megaláz ezzel.

2017. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!