Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szóljak a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szóljak a barátnőmnek finoman, hogy ez nekem nem tetszik és ciki?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolat és imádom őt, de mostanában kicsit túl tolja a dolgokat. Most épp az új agymenése az, hogy folyton szerelmes cetliket hagy mindenhol. Az elsőnél még aranyosnak gondoltam és jól esett, de most már kb.hetente találok valahol. Tegnap pl.az edzőcuccom közé tett egy "jó focizást szerelemnyuszi" papírt, amit a haverok is láttak és rémkínos volt. Sose mosom le magamról ezt a szerelemnyuszi dolgot, egy barom már messengerbe be is tette becenévnek.

Tudom, hogy kedveskedni akar és cuki is valahol, viszont szeretném megkérni, hogy hanyagoljuk ezt a full romantikát. Nagyon lelkis tud lenni és nem akarom megbántani vagy, hogy azt higyje nem értékelem ezeket az apróságokat.

Szerintetek hogyan mondjam vagy mutassam ki a lehető legfonomabban, hogy zavar?


2017. júl. 25. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Higgadtan, nyugodtan, kedvesen előadva, kb ahogy itt.

Mondd, hogy értékeled, de kellemetlen helyzetbe hoz, nem szeretnéd, ebben a formában nem okoz örömet, ciki.

Ha szeret, legyen kedves ezt a kérésedet is tiszteletben tartani.

Önző, igénytelen dolog egy ilyen kérésen megsértődni.

:)

2017. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Jaj te kis szerelemnyuszi <3 :D

Én sem szeretem ha becézgetnek, de ezt el is mondom. Ebből felnőtt emberek között nem kéne hogy vita vagy sértődés legyen. A haverok miatt ne aggódj, minden csoda három napig tart.

2017. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
A ket kezem osszetennem...
2017. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Kb. ahogy ítt leírtad nekünk...teljesen korrekt...
2017. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Sehogy, inkabb noj fel! Ha a baratomnak ciki lenne masok elott az ilyesmi, en ereznem cikinek, hogy egy ovodassal jarok, akinek nem fejezhetem ki az erzeseim, mert neki az ciki. Ezt altalaban kamaszkorban kinovik az emberek, hogy "jaj anya nee ne adj puszit, meglatjak a haverok".

Szoval inkabb szedd ossze magadat.

2017. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

A hagyjuk ezt a romantikázást ne mond, mert túl erős, könnyen bántó.


És hangsúlyozd, hogy örültél neki, köszönöd, hogy ennyire fontosnak tart te is annak tartod őt, de hogy ennek kifejezésére találjatok egy új módot. Mondjuk, hogy főz neked vacsit,vagy csomagol szendvicset,vagy lehet valami kreatívabb is...

2017. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Mondd, hogy jól esett amiket írsz, de ha sűrűn csinálod, akkor az nem lesz már meglepetés szerű és szeretnéd, ha csak 2 havonta 1x hagyna cetlit, mert oda az újdonság varázsa. Edzőcuccodba miért turkálnak a többiek és kinek mi köze van a magánéletedhez?
2017. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Na de miért turkálnak az edzőcuccaidba a többiek, te kis szerelemnyuszi? :D


21/L

2017. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Mekkora búza vagy te szerelemnyuszi! Nem, hogy értékelnéd a barátnőd jellemét. Nem minden bokorban osztogatnak ilyen ragaszkodó lányt.
2017. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Irigylésreméltó helyzeted cikinek érzed...gáz vagy komám!
2017. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!