Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis felesleg es ismerkedem egy fiuval, terveztuk, hogy talalkozunk. O viszont szeretne ha elmennenk sutizni meg fagyizni. En meg nem merek emberek elott enni. Foleg elotte nem szeretnek. .szerintetek ez mennyire gaz?

2017. júl. 25. 17:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, mit érdekel más véleménye? :D

Egyél egy nagyon finom sütit, beszéljetek. Este meg letornázod :)

2017. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ez annyira én voltam anno :) Ne aggódj, ha elhívott, annak oka van. Hadd döntse el ő, hogy tetszel-e neki így is, ne rontsd el a saját hangulatod ezzel az agyalással.
2017. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Sajnos kizartnak tartom, hogy sutiznek elotte..biztos oylasmi gondolatai lennenek hogy "ez a kis kövér meg sutit is zabal"...
2017. júl. 25. 17:58
 4/32 anonim ***** válasza:

Ne izélj mááár :D

Egyél már egy retkes sütit :D


Végre célhoz értél kicsi lány, ne most izélj ilyeneken. tessék magabiztos lenni, és enni, a ffiaknak statisztikai tény tetszik az evő nő látványa :D

2017. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak fiúk szerint gáz, hogy az önbizalomhiányod így rávetíted teljesen hétköznapi szituációkra és "nem mersz mások előtt enni". Ezzel a mentalitással fáradj át a tinikategóriába, oda való a kérdés.
2017. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz ilyen gondolata, de ha mégis így érzed, akkor hagyj egy kevés sütit a tányérodon, ne edd meg az egészet.
2017. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolso elotti, lehetnel egy kicsit kedvesebb is ;)
2017. júl. 25. 18:06
 8/32 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki, nem fog ilyeneket gondolni! Menj el vele és érezd jól magad!
2017. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
45%
Mert pacalt falni jobb lenne előtte? Istenem, megszarok azon, hogy miken képesek emberek aggódni. :D
2017. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem... :)
2017. júl. 25. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!