Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre hogy regalánátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre hogy regalánátok? Szemet hunynátok felette?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretjük egymást,de egyszerűen annyiszor megsért,nem szándékosan,hogy gondolkodom az elhagyásán.


Megbeszéltem vele,nem egyszer,hogy inkább meg se szólaljon.Azt mondta megpróbálja,sokszor abban a momentumban rá is szóltam,de nem tudok vele mit csinálni.A probléma nem tűnt el.


Olyan kijelentései vannak,mint pl. "Szép melleid vannak,de jobb lenne,ha szilikonos lenne", "Jó ég,mekkora s#gged van", "Komolyan így akarsz dolgozni menni" , "Legközelebb bemutatom hogyan csináld,hogy az ember még élvezze is"

És ezekhez hasonlóak.Lehet,én reagálom túl,de abban a környezetben engem vérig sértenek.


Ti mit tennétek?

19/L



(Tudom,hogy végtelenül számalmas teljesen mások véleményére hagyatkozni,főleg ha van hideg-meleg felállás is,de eléggé össze vagyok zavarodva.Köszönöm a válaszokat!:) )


2017. júl. 25. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem reagálod túl, a párod országos tirpák. Én már rég otthagytam volna, mojdogasson ilyeneket az anyukájának
2017. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ebből neked az jön le hogy szeret? Milyen lehet ha szeretne is?
2017. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ő nem szeret téged...nagy tévedés. Akit szeretek, azzal nem így kommunikálok, még ha bajom is lenne valamivel.
2017. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még akkor se mondok ilyet a páromnak, ha haragszom rá, tudod miért? Mert nem gondolom hogy a szolgám...
2017. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Hogy ez mekkora egy megveszekedett troll :D

31/f

2017. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
tévedsz a barátod nem szeret téged.mert nem mondana ilyeneket.
2017. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De,szeret.Vagyis azt hiszem.


Mindig egy utolsó kis k#cs#g volt.Rossz neveltetés?IS...De ő valóban egy tapló paraszt.


És hogy miért kérdezem,ha tisztában vagyok vele? Nekem mindössze annyi a bajom,hogy nem tud ilyen pillanataiban csöndben maradni.


Nyilván nem minden második mondatában sért meg,amúgy normális is tud lenni , csak úgy érzem elég ideje vagyunk együtt ahhoz,hogy megértsen és visszafogja magát.

Viszont nem erőltette magát olyan nagyon....


Egyébként nem kizárt,amit ti mondtok,de akkor már elhagyott volna.Ha nem szeretném én sem mardtam volna vele idáig.

2017. júl. 25. 20:28
 8/13 anonim ***** válasza:

" szeretjük egymást,"

Biztos ez?

Mármint a te részedről nyilván, de én róla kérdezek.


21/L

2017. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Akkor mi a kérdés?

Ja... Nem, nem hunyék szemet felette.

Hogy reagálnék? Kidobnám, mint a macskát nagy wczni.

De te szenvedj csak, ha úgy tetszik.

2017. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Elhagyni nyilván nem fogod, de akkor annyi erőt vehetnél magadon hogy te is földig alázod.

Kezdésnek jó lesz egy "kis f@s zú" vagy "meg ba@s zni sem tudsz" és társai a többi meg csak a fantáziád kérdése. Bár ha ilyen fa szo pó azon se csodálkoznék ha megcsapna egy ilyen beszólás után.


22L

2017. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!