Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet erre mondani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet erre mondani, ha mindig ezzel védekezik? (Alkohol kérdés)

Figyelt kérdés
Szóval a barátom régebben elég bulizós volt, aki mindig annyit ivott, hogy a végén már nem igazán tudott magáról. Haveri társasággal mentek mindig ide-oda és egyik feles után jött a másik, kb mindegyik így nézett ki. Ismerem már jó pár éve, de nem voltunk igazából barátok, nem beszélgettünk, csak ha valahol összetalálkoztunk buliban, közös összejövetelen. Az utóbbi nehány évben azonban úgy tűnt h kicsit visszavett, amióta pedig osszejottunk nagyon-nagyon. Tényleg, állandóan egyutt vagyunk, úgy kell elküldeni h menjen a haverjaival is néha és próbál figyelni az alkoholra, h ne reszegedjen le. Ámde igyis jó néhányszor előfordult h bőven többet ivott, mint kellett volna. Az a baj, hogy ahányszor kínálják őt, annyiszor fogadja el. És előbb-utóbb megart neki, nem bír már magával, többször volt h menni se nagyon tudott. 1-2-3x toleraltam, mert nem rövid időn belül történt, hanem nehány hónap elteltével. Viszont mikor egy buliban újfent lerészegedett, holott megígérte h odafigyel mennyit iszik blabla, eléggé összevesztünk, mert ilyenkor többször van h "belemkot". Mond valami hülyeséget, amire utána nem emlékszik és nekem esik hogy ő ilyet nem csinált, ő ilyet nem mondott most miért állítok ilyeneket. Nem erőszakos, nem kiabál, alapjáraton is egy iszonyat nyugodt ember, de ilyenkor bátrabban visszaszól és igazságtalanul. Megmondtam h kapja össze magát mert többet nem fogom ezt tolerálni. Erre azzal jon nekem és eddig mindig, h ő egyszerűen nem érzi mennyit igyon h ne rosszuljon be. Nem tudja hol a határ. 24, lassan 25 éves felnőtt férfiról van szó, mi az h nme tudja mennyit igyon? Ezzel takarozik h ő nem akart sokat inni, de nem érezte h sokat ivott, csak hirtelen rosszul lett és akkor érezte h sok volt a pia. Ezzel komolyan mit lehet kezdeni?? Volt valaki hasonló helyzetben? Imádom-szeretem, ezenkívül semmi probléma vele és igazából ez a probléma is olyan h 2-3 havonta fordult elő kb, de akkor elég erősen...
2017. júl. 26. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne igyon. Ilyen egyszerű.
2017. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez a felnott ferfitol messze van, csak egy kontroll nelkuli tinigyerek maximum. En ilyet nem toleralnek. Semmi baj az alkohollal, de nem ugy kell azt elvezni, hogy donti magaba az ember az buli helyeken kaphato olcso szarokat. Aki ehhez agyban nincs felnove, azzal semmi dolga felnott embernek.
2017. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudja hol a határ...

Duma!

2017. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne olyan ember, aki nem tudja a saját határait, és még hülye kamudumával is próbál etetni.
2017. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem lesz jobb, tapasztalat
2017. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az en pasim is ezt csinalta, es egyszer elegem lett, s megmondtam neki, hogy kibulizta magat, ideje felnoni. nem azzal van baj ha iszogat, hanem nem tudja hol a hatar. azota halistennek egyszer fordult ilyen elo, rajott, hogy igazam van. de nekem is el kellett mondanom ezt egy parszor. mert allandoan gyomorideggel mentem vele helyekre. szerencsere mostmar nincs ilyen, max egy picit spicces, de ha kezdi erezni akkor megall. vegre.. szoval szerintem nem remenytelen :) csak raerbresztettem arra, hogy jobb hulla reszegseg nelkul mindenkinek :D viszont az exemet azert hagytam ott nagy reszben mert az volt a minden, hogy hetvegen minden nap kocsma es hulla reszegseg. es neki hiaba mondtam h ez nem jo, kidobta a cuccaimat az utcara :D
2017. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utso vagyok. legundoritobb az alkohol, es aki azzal vedekezik h de o nem tudja, az hazudik. es ezt azert mondom, mert felelotlen es lesz***ja. en meg soha nem voltam rosszul piatol. es a pasim is amiota odafigyel es kicsit megkomolyodott azota nem volt gond.
2017. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyebkent is abban mi a buli, hogy valaki felnott ember letere mint egy taho nem tudja hol a hatar, es annyit iszik, hogy okadik? szerintem ez 17-18 evesen meg oke, de kesobb mar gaz. nem mondom megesik, de akinek surun az ciki. raadasul en paromat mondenki itatta mert olyan vicces reszegen. ja, nagyon vicces volt amikor tarsasagbol kierve kotekedni kezdett meg stb. az a baj h a haverok csak a viccet latjak ebben, es lesz***rnak minden mast.
2017. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!