Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szebbik nemtől van esélyem új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebbik nemtől van esélyem új kapcsolatra új életre? Párom itt hagyott a 7 éves fiammal. Vagy már esélytelen? 36 éves ffi Budapest mellett

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 07:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

a korod a legjobb. az h van egy fiad hát van akinél nem fér bele, de van akinél simán belefér.

kapd össze magad, tegyél rendet a fejedben, de mindig a gyereked legyen az első, minden más (a jövendő csajod is) csak utána!

járj el edzeni, stílusos ruhák, új frizura, cseréld le a kocsid stb. Akár még költözz is el.

indítsd újra mindent.

2017. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy esélytelen. Ismerkedj bátran. Állítsd vissza a bizalmadat és próbálkozz!
2017. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a bajom hogy 2006 óta ismertem meg aki most elment.

Fogalmam sincs hogy hol miként lehet ismerkedni.

Fiam az első az biztos!

2017. júl. 26. 07:27
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
magyar szociológiai kutatások szerint az elvált, 30-as, 40-es pasik gyerekkel roppant menők a nők körében, míg az ugyanennyi idős, elvált, gyerekes nők hoppon maradnak, nekik nehezebb új párt találniuk.
2017. júl. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez hogy lehet hogy a pasik jobban?

Privátban is irhatok

2017. júl. 26. 07:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy van esélyed, főleg ha családban gondolkozol és igényes vagy magaddal szemben. Azért kíváncsi lennék, hogy mi motiválta az exedet,hogy a gyereket hátrahagyva elhagyjon titeket. Ez nagyon ritkán fordul elő.

40F

2017. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

5: a pasik azért kelendőbbek, mert nem velük marad a gyerek. Ezt buktad.

Nagyon sok nő van, aki nem tudja elfogadni más gyerekét. Sokkal több, mint férfi!

Nem lesz egyszerű így párt találnod. Talán egy elvált anyuka lenne a legjobb, akinek szintén van gyereke, és tudja, hogy milyen ez. De akkor még ott a buktató, hogy mi lesz, ha a gyerekeitek nem fogadják el a helyzetet, vagy egymást utálják.


Tudom, hogy itt teljesen más a nézet, de ca saját tapasztalatom az, hogy egy elvált nő kisgyerekkel könnyebben talál kapcsolatot, mint egy elvált férfi.

2017. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Paromnak nincs hová vinnie a gyereket.
2017. júl. 26. 13:09
 9/11 A kérdező kommentje:

Én csak egy olyan párt keresnek aki igényes és elfogadható a fiamat aki nagyon jó lelkű és nagyon aranyos.

Csak nehéz itt igazából az újra randizik ismerkedés a bajom.

Amúgy rendben vagyok van egy cshazamég.autóm(egyikből se egy alapverzio) munkám. Most is képzés magam.

Csak az hogy ennyi idősen. ..

2017. júl. 26. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, én 37 évesen váltam el, és a két kezemet összetettem volna egy egyedülálló apukáért, mert én is egyedül nevelem a gyerkőcöt és tudom, milyen az. Szeretem a gyerekeket. Én meg azzal szembesültem, hogy nőként csak szex kapcsolatra kellek, nem volt komoly jelentkező. Mondjuk én négy évvel idősebb vagyok mint te, én negyven fölött keresek, de szerintem simán van esélyed.
2017. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!