Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok neki, vagy inkább békén hagynátok?

Figyelt kérdés

Van egyik kolleginám. Március óta beszélünk, ám áprilisban fordultak komolyabbra a dolgok. Rákérdezett egyszer, hogy miként tekintek rá, ám én azt válaszoltam miatta, hogy barátkéntis meg mint nőre is. Eltelt pár hónap, és tisztáztuk végül ki mit akar. Ő arra építette azóta az életét, hogy én csak barátként nézek rá holott sosem úgy viselkedtem. Én pedig elmondtam neki, mi a helyzet részemről és csak komoly kapcsolatban vagyok benne.

Kiderült, hogy van valakije. Viszont nekem pedig azt mondta, hogy örül, hogy itt vagyok neki és fontosnak érez, kedvel stb, csupa jót. Ez mind előtte volt. Szemtől szembeni rákérdezés után pedig azt a választ kaptam, hogy bonyolult ez, és majd megbeszéljük (mármint amikor megkérdeztem, van-e valakije). De továbbra is azt hangoztatja, hogy fontos vagyok. És nem mint barát hanem annál több.

Fél füllel jött infó alapján ez az ember akivel együtt van érdekből teszi. Valamit valamiért alapon, hisz sokkal idősebb és a főnöke.


Szerintetek így van értelme folytatni vele? Vagy ez teljesen leves már? Én nagyon szeretem és kedvelem a csajt, nagyon nehezen mondanám ki, hogy hagyjuk egymást békén, mert látom rajta, nagyon bántja minden ami történt ez idő alatt. Volt, hogy el is sírta magát emiatt.


2017. júl. 26. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a polcra vagy téve.

szimplán anyagi okok.

a főnökével szexel. ha elhagyja, valszeg a munkája is oda lesz, plusz elvágva az anyagi források.

Téged levesz a polcról, dá hoppá, ugyanott dolgozol ahol az exe a főnök..mi lesz ha kiderül h veled van, és a főnök fülébe jut?!

ugyehogy nem egyszerű dolgok ezek.?!


én bárhogy fáj is, megtartanám vele a baráti viszonyt. Kitudja, lehet egyszer vigasztalás közben beteszed neki :D

szóval ne szakíts meg vele mindent.


de ne is képzelj bele semmit, mert ha tényleg akarna téged, feladna mindent

2017. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen valahogy így állhat, de csak 2 hete tudta meg én mit akarok tőle. Vagyis akkor mondtam el neki érthetően.
2017. júl. 26. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lelki szemetesláda szaga van a dolognak.
2017. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Főnökkel való kapcsolatot nem hagynék ott egy ilyen viszonyért.Barátként tekint csak rád,fontos vagy neki,de nem fog veled keverni főleg hogy ott a főnök,aki biztos nem örülne hogy más pasi is a képben van a munkahelyen.
2017. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan a csaj.Én nem foglalkoznék vele.
2017. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!