Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban szeretem őt mint ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szeretem őt mint ő engem? F

Figyelt kérdés

Azon kezdtem el gondolkozni, hogy lehet en jobban szeretem a baratnomet mint o engem. Hogy tudnam ezt a legegyszerubben kideriteni?

Lehet az is, hogy mind a kette maskeppen fejezzuk ki a szeretetunket, vagy en tobbre vagynek es o pedig nem az az igazan erzelmes tipus.


1,5 eves kapcsolat

Kor: 24 mindketto



2017. júl. 26. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit számít? Egy végtelenhez esélye, ugyanannyira szeretitek egymást egy végtelenül kicsi ideig, ha egyáltalán lesz/volt olyan.

Ezt megnyilvánulásaiból kell kielemezd, nem pedig kifejezés nagyságát nézd. Aki kb semennyire se tudja kifejezni is megtudja élni nagyon intenzíven s lehet nagyon erős szerelme partnere felé tudatalattijában.

2017. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy egy pár egyenlően szereti egymást. Ráadásul ez nem verseny. A máshogy fejezitek ki dologban van valami, hiszen senki sem egyforma. Olvasgass utána a szeretetnyelveknek aztán nézzétek meg ki hova sorolja magát.
2017. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pontosítsuk: milyen mértékegységben szeretnéd az adatokat?

Mert a mérési eljárások különbözőségéből adódóan, a végeredmények közt is számottevő eltérés lehetséges.

Az biztos, hogy a szerelmeteket másképp fejezitek ki.

Ennek értelmezéséhez persze azt is tisztázni kellene mire gondoltok szeretet (vagy szerelem) alatt.

... mert azt meg lehet definiálni a megnyilvánulása (azaz a cselekedetek, a másikhoz való viszonyulás alapján) vagy a belső érzéseink alapján. Ez utóbbit én inkább lila ködnek tartom, ami nem mérhető a másik lila ködéhez....

..ja de: az azért kintről is érzékelhető, ha valakinél sűrűbb, vagy lilább.


A tapasztalható cselekedetekből, viszonyulásból levonható következtetéseket sem gondolom, hogy jobban/kevésbe vagy a több/kevesebb skálán elhelyezhetőnek.

Hogy mit teszünk a számunkra fontos dolgokkal, dolgokért eléggé kultúra és világnézet függő is lehet.


Nem látom, hogy ez a (egyoldalúnak tűnő) versenyzősdi miképpen javítaná a kapcsolatotokat. Ebből származhat valami, ami boldogít?

2017. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!