Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom fenyeget?

Figyelt kérdés

Baratom külföldön tartozkodik jelenleg, kicsit iranyitas manias,minden ugy legyen ahogy o szeretne kb.. napokban rajta kapott kisebb hazugsagon..megbantam..de nem is akartam elmondani neki mert csak kiakadt volna.. ezekre aztmondta hogy majd jol megver es akkor nem lesznek ilyen "szokasaim".. nem tudom ezt hova tenni.. sohasem bantott..sem fizikalilag sem lelkileg.. már ondta 1x-2x h csak "megkene nevelni" engem de eddig sosem emelt ram kezet..mindig mondta h nem fog not megutni stbstb

Szerintetek? nem tudom hova tenni es ezen gondolkozok napok ota.. Tényleg képes lenne bantani? amikor szeret? ha szeretunk valakit arra nem vagyunk képesek kezet emelni nem? vagy inkabb csak a harag és a duh miatt irt nekem ilyet..vagyis es erre gondolnek


2017. júl. 26. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy valóban megtenné-e. De már önmagában a fenyegetés is elfogadhatatlan.


Én a helyedben nagyon határozottan tudatnám vele, hogy nem tűröm a fenyegetést. Ha továbbra is ezt mondja és komolyan gondolja, akkor én nem aradnék együtt vele. A bántalmazó kapcsolatok elég borzasztóak.


A másik viszont az, hogy neked is korrekt módon kéne viselkedned és nem hazudni. Ha okot adsz neki a bizalmatlanságra, az nem igazán könnyíti meg a dolgokat.

2017. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő irányít és fenyeget, te füllentgetsz. Nem kellene folytatni ezt a kapcsolatot.
2017. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Min kapta fel ennyire a vizet? Mi volt az a kis füllentés?
2017. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alapból rossz, hogy ha füllenteni kell mert a másik kiakadna ha az igazat mondod. Tudni kéne, hogy milyen kontextusban mondta a barátod, mert ha csak viccelt, akkor erős poén ugyan, de nem kell felvenni. Ha viszont komolyan gondolta, érdemes lenne elgondolkodni a szakításon.
2017. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj: a bántalmazó kapcsolat nem csak abból áll, hogy megüt. Sőt, lehet egy kapcsolat úgy is az, hogy nem emel rád kezet.

[link]

Nem mersz igazat mondani, mert félsz, hogy haragudni fog.

Többször mondta, hogy megnevel: nem az apád! Egyértelműen alá-fölé rendelt viszony, nem tekint téged vele egyenrangúnak.

Fenyeget: szóbeli bántalmazás. Látod, simán képes bántani azt, akit szeret.

Irányításmániás. No komment.


Azt írod MÉG nem ütött meg. Ez elmond mindent. Hogy szerinted benne van a pakliban, hogy meg fog, és hogy ezen kívül minden más már megvolt.


Bántalmazó kapcsolatból csak egy kiút van: ki kell lépni. Soha, senki kedvéért nem fog megváltozni.


Ez pl. egy ideális időpont a szakításhoz. Messze van, nem tud bántani, és ez a fenyegetőzés egyértelműen "válóok".

2017. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rules:


Egyszer megcsapnak, lehetsz áldozat.

Ha még utána,ugyanaz máskor is megüt: cinkos vagy.


Körbe vagy hugyozva, a másik önbizalomhiánya amiatt.

(Ő f...ik jobban, hogy te mit csinálsz vajon itthon, míg ő kint van.)


Plain B : Őt kéne ( lenne miért ) megborítani, de legjobb védekezés, a támadás... :)

2017. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Én remélem nem lesz semmi probléma és megnyugszik mire hazajon..

2017. júl. 26. 14:13
 8/11 anonim ***** válasza:

A lepényhal megy elől....( a remény hal meg utoljára..)



Aztán csak okosan...

2017. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7#

Buta vagy.

Nem fog lenyugodni, legfeljebb nem üt meg. De majd jól megnevel, aztán leszoksz ezekről. Biztos élvezni fogod.

2017. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért mert kicsit füllentgetsz, oké, de ahhoz főleg nagyon durva lenne, ha megverne! Mióta vagytok együtt, és kiismerted egyáltalán rendesen? Csak mert ha nem, akkor ne kockáztass, hagyd ott, mielőtt bármi bajod lenne! Ha ehhez hozzávesszük azt, hogy irányításmániás, nem ad Neked egyenjogúságot semmilyen helyzetben, akkor meg főleg ne törődj vele, különben sosem leszel igazán boldog! Amondó vagyok, ennek a kapcsolatnak nem lenne szép jövője, hagyd ott, és keress olyat, aki tényleg megérdemel Téged!

Amíg nincs otthon, költözz el tőle (már ha egyáltalán övé a lakás, nem tudom), nem tudni, hogy ezek után a személyes szakítástól nem-e vadulna meg és bántana nagyon komolyan! :( :/

2017. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!