Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt mondogatom neki, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondogatom neki, az ellenkezőjét érem el?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy mivel az az általános,mikor egy nő családos férfivel viszonyt folytat,alattomosan azt súlykolja belé hogy hagyja ott a feleségét,én pont az ellenkezőjét csinálnám,azt súlykolnám belé,hogy még véletlenül se hagyja ott a feleségét értem.Ha sokat mondogatom ezt,mi lesz a vége,hülyének fog nézni ?
2017. júl. 26. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha titkon azt reméled, hogy mégis elhagy... mégis kinek akarsz hazudni? Igazából csak magadat csapod be, de orbitálisan. Mellesleg egy ilyen döntést majd a nap végén ő maga hoz meg.

Vagy mondjuk kezdjük ott, hogy ilyen viszonyba ne menj bele...

2017. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont hogy az igazat akarom neki ezzel mondani.
2017. júl. 26. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem fogja ott hagyni, mivel te csak szerető státuszban vagy, a biztosat nem fogja feladni a bizonytalanért pláne, ha gyerekei is vannak.
2017. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mar most is hulyenek vagy nezve. Hogy a lyuk epp mit magyaraz neki ket urites kozott, az pont nem erdekli.
2017. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Van gyerekük?
2017. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Bármit mondhatsz, azt is hogy te ez kék babkonzerv vagy. A szavad semmit nem ér, lyukstátuszban vagy.
2017. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Ez nem ilyen fordított pszichológia dolog, hanem a megcsalók nagy részének esze ágában sincs elhagyni a feleségét, ha sulykolja ezt a szerető, ha nem.
2017. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már most röhögtem rajtad egy jót.Tudod,a kiszemelted felnőtt ember önálló akarattal.Majd ő dönt,ehhez te pont nem kellesz.Amúgy ha szeretne,egy darabig marcangolná önmagát,ami azért látszana rajta.Aztán eléd állna,színt vallana,és megválna a múltjától.Amíg ez nem történik meg,neked sem kell sz..rt keverned.Bőven elég neki egy Helló,hogy vagy.
2017. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!