Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőtársaim, nem sokalltok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, nem sokalltok be néha a "barátnő lét"-től?

Figyelt kérdés

Még sosem volt komoly kapcsolatom, lelkileg későn értem, huszonéves lány vagyok.

Jelenleg, két év után kezdem azt érezni, hogy elegem van :(

Nagyon szeretem a páromat, vele tervezem az életem és ez kölcsönös, de sokszor úgy érzem, túlságosan meg akarok felelni és ez kimerít.

Elegem van, hogy főzök, ha átjön a barátom, hogy mindig figyeljek arra, hogy a hajam széo, frissen mosott legyen, hogy mindig tükörsimára borotváljam lent magam heti kétszer és utána majd meghalok annyira viszket, amikor nő ki, hogy ha pattanásos vagyok jár az agyam, hogy milyen csúnyának láthat, hogy mindig toppon akarok lenni.

Egyszerűen belefáradtam ebbe.

Normális ez? Vagy valamit rosszul csinálok?


2017. júl. 26. 15:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*még sosem volt a mostani előtt hosszú kapcsolatom, kicsit értelmetlenül írtam :)
2017. júl. 26. 15:25
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

A megfelelési kényszered valami elképesztő, nem csodálom, hogy belefáradtál, ki a franc akarna így élni?

Ha nem ad okot a srác arra, hogy ilyen megszállottan viselkedj, akkor lazíts basszus, ember vagy te is, egyáltalán nem kötelező állandóan toppon lenned, mint ahogy neki sem. Ha ez pedig elvárás részéről, akkor rosszul választottál párt.

2017. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem fáraszt, sőt. Bár én nem is akarok ennyire megfelelni a barátomnak, tetszem neki kócosan is vagy borostásan is
2017. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Engem mar az elso heten latott smink nelkul es tudja h a nok is szorosodnek... aki elvarjq h mindig tiptop legyen a noje az vegyen guminot. Nem valo neki kapcsolat.
2017. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

Se a barátom, se én nem a valóságtól elrugaszkodott mesevilágban élünk, ahol minden rózsaszín cukorhabból van, és a lányok szivárványt kakilnak. Túl tudjuk tenni magunkat azon, hogy van ami nem olyan mint a filmekben.

A hajamat alapjáraton mosom rendszeresen, amikor szingli voltam akkor is, ezt nem érzem tehernek.

A bőröddel kezdj valamit, mert ez nem normális... és/vagy ne borotváld heti kétszer...

Pattanása meg egyrészt mindenkinek van, másrészt fogod és kinyomod, aztán kész. Vagy elmész bőrgyógyászhoz, és megkérdezed, mit lehet ezzel kezdeni. Nekem pl adott egy kenőcsöt, este rákenem a kialakulófélben levő pattanásomra, reggelre nyoma sincs.

A főzés meg.... főzzetek együtt, jó szórakozás, és fele annyi munka.


Ilyen beteges megfelelési kényszerbe nem csodálom, ha belefáradsz... De ez nem a "barátnő lét" hibája... Én sokkal kipihentebb, lazább és kiegyensúlyozottabb vagyok, mióta a párommal vagyok, főleg mióta együtt élünk.

Próbálj kicsit lazítani, főleg 2 év után nekem hihetetlen, hogy ennyire be vagy feszülve....

2017. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Engem is látott már smink nélkül, mindig anélkül fekszem le este :)

De abban igazatok lehet hogy magamnak csinálom ezt a sok hülyeséget. Nem vár el szinte semmit tőlem. Csak ha pl nem főzök, akkor bűntudatom van, hogy rossz barátnő vagyok :(

2017. júl. 26. 15:37
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Vagy te vagy önbizalomhiányos, vagy a párod egy hajcsár.

Ennyi.


21/L

2017. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljesen igazatok van.
2017. júl. 26. 15:45
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meg úgy szeretném már Szerelemből megadni valakinek ezeket! És Szerelemből viszonzást kapni!


De értem a problémádat,persze. Ez benne van a pakliban.

Viszont, kicsit túl aggódod!

Nem kell mindig tipp- topp- nak lenned.

Néha lehet, rendelni is vagy meglephet ő is.

Na és mi van, ha párszor kócosan lát? Úgyis összetúrja. Nem !? :D

Ha kicsit borostásabb is, el kell, hogy fogadja azt is. Mi van pl; ha váratlanul taliztok vagy valami.


Legyél lazább, de magabiztosabb. Szeresd és törődj vele! De ne úgy vedd, mint a katonaságot! Mert úgy valóban kimerülsz.

2017. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
"egy nap pirulás, egy év virulás" - így aztán már az elején önmagamat adtam a srácnak, aki később el is vett feleségül.
2017. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!