Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nő társaim! Ti ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nő társaim! Ti ezt hagynátok?

Figyelt kérdés
Szóval hagynátok,hogy a palitok beleszóljon mennyit telózhattok, gépezhettek,mennyit lehettek kint barátnőkkel stb? 22/L
2017. júl. 28. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nő,de szerintem ez nem normális dolog. Csak akkor szólnék ha nagyon elhanyagolna miatta.
2017. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Alapból nem jönnék össze ilyen idősen ilyen hapsival :D

Nekem párom van, barátom, és jövőre férjem.

ha már a palid, már ott rég baj van :)

2017. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Korlátozó kapcsolat az nem túl egészséges dolog...
2017. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként mondom, ha nem hanyagolod el emiatt, akkor semmi jogalapja ennek.

31/f

2017. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha a párom úgy érezné esetleg, hogy elhanyagolom ezek miatt, akkor szívesen veszem, ha szól, megbeszéljük, és együtt kitalálunk valami megoldást, ami mindkettőnknek jó, természetesen igyekeznék odafigyelni erre.

Ha random közölné, hogy mit tudom én, napi 23 percet netezhetek, és pont, akkor kiröhögném.

2017. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon túlzásba vinném örülnék, ha jelezné, és megbeszélnénk, mert lehet, hogy nekem nem tűnik fel, de másokat zavarok vele, vagy a közös programok rovására megy a dolog. Tiltani nyilván ne tiltsunk meg semmit egymásnak, felnőtt, szabad emberek lévén.

A végletek soha sem jók.


De persze van a másik véglet, van olyan barátnőm, akivel ha negyed évente egyszer beülünk valahová beszélgetni, a párja, akivel amúgy együtt él, együtt dolgoznak, egy óra múlva már folyamatosan üzenget, meg hívogatja, hogy mikor megy haza.

2017. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen megszabást nem tűrnék el. Lehet kérni szépen, ha nem tetszik valami, én is így szoktam, és visszafelé is elvárom.
2017. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!