Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdem ugy érezni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem ugy érezni, hogy a házasságomban csak egy bábu vagyok, akit a férje a tulajdonának tekint. Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Sok ilyen nőt ismerek.

Te még jól is állsz, ha nincs erőszak.

2017. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fizikai eröszak nincs egyenlöre,de szobeli szinte állandoan.de az is szépen,sunyin,hogy ne tünjön annak,mégis bánt a szavaival,rámerölteti az akaratát,hogy észre sem veszem.
2017. júl. 28. 13:52
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Nem azt kell kérdezgetni, hogy kivel volt ilyen...hanem le kellene ülni a férjeddel, ezeket a kétségeidet, megbeszélni!


Vagy a következő kérdésed az lesz, hogy félred.gtam, mi lesz most?

2017. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Szóval az erős határozott, magabiztos, domináns, "nagybetűs álomférfi" most már nem annyira álom? Megundat a dominanciáját, meg a határozottságát? El kéne dönteni akkor már hogy mit szeretnél.


Tehát "még élni akarsz". Hát válj el, ahogy szokás, ha már van gyerek majd kapod a gyerektartást, és talán a vagyonból is megkaparinthatsz egy adagot.

2017. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Nem. Nem vagyok buta liba hogy A-vagy nem ismerem jól azt akihez hozzá megyek, B- hozzá menjek egy hülyéhez

Itt csak te vagy a hibás, nőként mondom :)

2017. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem, mert a második ilyen után otthagyom.

Épp eleget zsarolgattak életemben, hogy többé senkitől se tűrjem el. Pont.

2017. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Volt.

Semmilyen beszélgetés vagy lelkizés nem segített, azt se értette, hogy mi a probléma. Mindent megtettem, hogy mentsem a házasságot, de egyedül kevés voltam.

A válás volt az egyetlen megoldás.

2017. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Van gyereketek?
2017. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
A férjm egy zsarnok,inkább el sem kezdem mesélni.
2017. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy teljesen harmonikus kapcsolatom volt egy teljesen átlagos férfivel és a házasság után minden elromlott. Előtte nem voltak jelei, hacsak az nem, hogy alap szinten házasság ellenes volt, mondván hogy nincsenek boldog házaspárok stb. Ennek ellenére ő kérte meg a kezemet, én sosem nyígtam érte, de már a nászutunkon megbánott (addig mindig voltuk valahol nyaralni kettesben, és szuperül éreztük magunkat, és rengeteget szexeltünk, a nászutunkon meg alig nyúlt hozzám, és közölte, hogy na, ez volt az utolsó, hogy kettesben mentünk nyaralni mert ez így tök unalmas. WTF? Én meg csak pislogtam. 5 éve voltunk együtt az esküvő előtt (bár ebből majdnem 2 év távkapcsolat) már együtt éltünk amikor eljegyzett és igazán boldogok voltunk, sokat beszélgettünk, nem értettem, mi ez a pálfordulás nála. Sokáig maradtam vele, mert nem voltam képes és hajlandó feldolgozni, hogy néha átmegy surmóba...aztán meg a gyerek miatt...végül válás lett a vége. És nem, nem egy macsó szépfiúnak dőltem be, egy átlagos, egyszerű férfiről beszélünk.
2017. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!