Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés. Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy lakása, ami eddig ki volt adva. Mivel elment a bérlő, így mondtam neki, nem-e költöznénk be, úgyis együtt vagyunk már négy éve és már nem egészséges az anyukájánál lennünk. Először nemet mondott, mondván ő a házakhoz van hozzászokva, de rà egy hétre igent mondott, úgy volt, holnap költözünk be. Ma küldött egy SMS-t, hogy ki akarja adni, majd fel is hívott, hogy van rá jelentkező és kiadja, majd építkezünk jövőre. Ezzel több probléma van. Minden évben azt mondja, ne aggódjak, legyek türelmes, külön megyünk az anyukàjától és soha nem történik semmi. Végre van egy lehetőség és nem él vele, szimplán mert nem szereti a lakásokat. Pedig ha jövőre építkezni akar, akkor ez egy átmeneti megoldásnak tökéletes. Nincs rászorulva a pénzre, Halistennek nagyon jól keres. Nègy éve vagyunk együtt, így én továbblépnék és iszonyú rosszul esik, hogy az utolsó pillanatban visszalép és minden marad igy. Lehet túlzok, de azt érzem így, hogy nem akar velem életet kezdeni, akkor meg nem sok értelmét látom. Szeretem, de lehet szakítanom kellene és továbblépni, ha ennyi év után ezt kapom. Én 26 vagyok, ő 29.
2017. júl. 28. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

építkezni úgy hogy fél napot nem éltetek együtt (anyuka nélkül!!!) - hülyeség!

amúgy minek laktok anyukánál ha van pénzetek albira, meg ott a lakás????

2017. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Avval azért tisztában kéne lenned, hogy az ő lakásával azt csinál, amit akar, ehhez nem kell kérnie a véleményed, engedélyed.

Nyilván, ha együtt tervezitek a jövőt, és komoly a kapcsolat, meg kéne mindent beszélni,mi legalább is mindent meg szoktunk, de túlzásba viszed a dolgot.

Ő csak nélküled döntött a saját dolgában,mivel övé a lakás, te viszont belekényszerítenéd egy olyan helyzetbe, amilyenben nem akar lenni.

Nem ő az önző.

2017. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 90%- ban igazad van...ne várj már sokáig...
2017. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
En a helyedbe elbeszélgetnék vele, az nem normális hozzá állas szerintem,hogy egyik nap még összeköltözés másik nap meg bocsi kiadom a lakást.
2017. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne reménykedj hogy összeköltözik veled.
2017. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
mamamhotel. élvezi, hogy ki van nyalva a segge otthon. tipikusan az a faszi aki soha nem fog neked igazat adni az anyjával szemben ha esetleg összevesztek. nem érdemes tovább húznod az időd egy ilyen pasival, neki úgyis mindig saját maga és az anyja lesz a legfontosabb.
2017. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

hát az építkezés az nagyon meredek dolog manapság idehaza. Sok sikert hozzá!


A lakást meg nem lehet valamiért nem akarja használni? Nem szeret ott lenni v nemtom? (A pénz az jól jön na..)


[egyébként: "nem költöznénk-e be". olyan nincs h "nem-e".]

bocs, de muszáj volt...

2017. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Addig add ki az útját, amíg fiatal vagy, és könnyen találsz kapcsolatot!

Négy év után a legtöbben azon gondolkodnak, hogy a közös gyerek mellé jöhet-e a kistesó. Ti meg mostanában össze se fogtok költözni.

Egy építkezés azért praktikus, mert a végtelenségig el lehet húzni, 40 éves korodban se fogtok ott együtt lakni.

2017. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jól keres akkor lesz pénz az építkezésre is nyilván. Vajon a hölgy,vagyis te dolgozol?

Biztosan anyagilag úgy jönnek ki jobban,ha otthon laknak a kertes házban. Gondolom minden pénzt igyekszik megtakarítani az építkezésre,mert alsóhangon 25-30millió egy 100nm-es. Összelehet költözni az új házba is,csak tisztázni kepl az anyagiakat és majd egy házassági szerződés nem árt. Az hogy anyagi megfontolásból otthon van,az nem jelenti azokat a dolgokat amiket fentebb megemlítettek. Neked miért nem jó otthon a kertes házban? Mi a gond vele? Miért nem hagyod,hogy ő döntsön a saját dolgairól? Mindennek elfog jönni az ideje,biztosan anyagi megfontolásból választotta ezt a megoldást továbbra is.

2017. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!