Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Pár napja volt a párommal a sokadik évfordulónk (annyira nem sok, de már jó pár éve együtt vagyunk, kevesebb mint 5 éve, de több mint 2.) És aznap nem tudtunk találkozni. Másnap találkoztunk, és ennyi. Megbeszéltük hogy majd elmegyünk fagyizni. Namár most, én kiakadtam azon hogy még csak egy szál virágot sem kaptam. Azt tudni kell hogy a barátom most elég nehéz anyagi helyzetbe került hirtelen, szóval ezért nem tudunk elmenni sehova. Nekem még is nagyon rosszul esett az, hogy még a házuknál lévő nagyon szép rózsabokrokról sem hozott nekem egy szép szál rózsát.

Ő nagyon nagyon sokat segít nekem mindenben, én meg finomakat főzök neki, meg simogatom, kényeztetem ahogy csak tudom. Azt gondolom hogy azért sokan vágynának egy ilyen barátnőre. Sokszor látom más csajokat hogy elkényeztet a pasija, főleg évfordulókon, gyönyörű nagy csokrokat kapnak, meg elmennek wellnesezni, meg ilyenek. Eddig ilyenre nem került sor az elmúlt pár évben, mindig amolyan "proli" helyekre mentünk megünnepelni.

Aztán most szóba került hogy ez nekem most mennyire rosszul esett, és azt hozta fel hogy mert én mit adtam neki...... azt gondolom hogy nő létemre azért ennyit igazán megérdemlek. Ti hogy gondoljátok ezt? Túl reagálom? Vagy igazam van?



2017. júl. 28. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt ha epp nehez anyagi helyzetben van akkor ertheto, masreszt meg mondhatta volna inkabb azt, hogy bepotoljatok majd valamivel.
2017. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mondta hogy majd bepótoljuk..... de úgy gondolom hogy nőként egy szál virágot igazán megérdemlek. Nekem nem kell más,de szerintem ez egy férfitól alap dolog lenne.... és nem million roses 100 ezres dobozos rózsáról beszélek, hanem olyanról amit a kertjükben le tud szedni..
2017. júl. 28. 22:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nőként ìrom neked.Tudod,a szerelmet nem abban mérik,hova mentek,meg mit ad neked a másik!Ismertem olyan nőt,aki szó szerint mindent a kis p...ája alá kapott,ebben volt parfüm,meg wellness is.Aztán mégis ment félrekefélni.Szerintem simán vehettél volna egy szelet csokit vagy valamit,ha ennyire fontos neked az ajándék.Bár azt kéne leginkább értékelni és nézni,hogy van neked a másik,kitart melletted.Én úgy örülnék egy igazi társnak...de van,akinek ez sem adatik meg.Ez csak az én véleményem.
2017. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Azert egy szal rozsat vaghatott volna nem kerul penzbe es gondolom van metszo olloja. Attol mert anyagi gondjai vannak egy evfordulo jo lehet kikapcsolodni es a gondokat kis idore feledni azzal lenni akit szeret. Namarmost...ne csak a pasitol varjuk el , h vmit adjon mert evfordulo van. Kettotok evforduloja igy neked is illik vmit ajandekozni.
2017. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Túl van reagálva a dolog. A fèrfiak nem figyelnek annyira ezekre az ,,èvforduló,, dolgokra. Nem kell ebből ügyet csinálni. Ja, hogy más csajoknak mi jutott?- nem ismered senki jövőjèt. Lehet, most rózsacsokor, aztán meg moshatja a bèemvèt:) Akadj le a faszbukról...
2017. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi nem is ünneplünk semmilyen évfordulót ...:)
2017. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi sem tartunk huu de nagy hacacaret nekem pont eleg (mert eszbe tartja!) ha volegenyem ugy ebreszt , hogy boldog evfordulot Babum 😙 erre en: hanyadik? 😀 Volegenyem: nem tudom bocsi. ilyenkor olyan ...olyan..aranyos 😊😊😀
2017. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Te nem vagy normális...szegény pasidat sajnálom.

29N

2017. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Viragot tenyleg vaghstott volna. Meg fozhetett volna meg vmit plusz.


Evfordulon neked is kell ajandekozni am neki!


Ha wellneseznj akarsz,akkor fizesd be te magatokat.


En kellemetlenil erzem,ha barki is ad ajandekot es nem adok viszont ajandekot. En is felnott ,kereso ember vagyok es ugyanugy megengedhetem magamnak,h ajandekot vegyek az elettarsamnak meg a korulottem levoknek.



N

2017. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Csak mert p..ád van, neked jár a virág, neki meg dugó van, ő nem kap semmit, mert te vagy a nő? De bájos.
2017. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!