Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek nincs már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nincs már elegetek a sok hülyéből?

Figyelt kérdés
Azokból a pasikból,akik rondák,és ha nem válaszoltok nekik, már egyből ócska ribizlik vagytok(vagyunk). Meg a sok társkeresős,buliban ismerkedős perverz állatból stb. Na meg azokból ( ebből is rengeteg van) akik kedvesnek mutatják magukat, mégis agresszív állatok. Komolyan,én már azon vagyok,hogy senkit se merek megismerni, lányok ti hogy vagytok ezzel? 22/L
2017. júl. 29. 06:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Pont így!

16/L

2017. júl. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de nekem sem tetszik ez a tendencia, mivel csak a szakadékot mélyíti a két nem között. Így olyan is gyakran megszívja, aki nem szolgált rá. Nem magamra értem, csak leírtam.

31/f

2017. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Marha jó emberismerő lehetsz, ha kizárólag ilyen férfiakkal sikerül megismerkedned.
2017. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére megismerem az embereket, mielőtt randiznék velük, akár neten akár élőben ismertem meg. Ez is egy szűrő.


Aki simán is ismerkedik veled, és hajlandó várni rád, általában nem idióta. A többiért meg nem kár...


26N

2017. júl. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, sok a hülye, de én megkerestem a hozzám illő értelmes, normális férfit. A választásaid rajtad múlnak főként.
2017. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Erre van igényetek jányok, ne panaszkodjatok;)

Felveszitek a "bohócjelmezt" és stílust, az meg ezt vonzza.


Mellesleg a nem válaszolás titeket minősít le-"azzá", így megérdemlitek a "nyereményt".

Egy normális nő, aki normális kapcsolatot akar az képes egy választ adni, hogy sajnálom nem...;)

2017. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem, hogy lányoknak szól a kérdés de folyton fiúk válaszolják meg.
2017. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7es ja amúgy én is :D
2017. júl. 29. 09:45
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

#6

Te lehetsz az az általánosító barom, aki rövid távon mindenki agyára megy, mert ha valami véletlen folytán valaki komolyan vesz, akkor se bírsz szabadulni a frusztrációidtól, és kivetíted a másikra. Sajnálom, szar lehet.

2017. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 9


Sikerült magadból kiindulni, gratulálok:)

2017. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!