Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy eve vagyunk egyutt a baratommal..De annyit vitaztunk ezalatt az ido alatt, mintha 10 eve hazasok lennenk..Unalmas, elfasult a kapcsolatunk.Mindig en probaltam feldobni, ujjitani, stb..de o a kisujjat se mozditotta..Szeretem, es o is szeret, de mar nincs erom ebbe energiat fektetni..Viszont nem akarom elvesziteni.Sajnos o tul kenyelmes tipus..Par napja mar csokolozni se akarok vele, es szexelni se, annyira megbantott a mult hetvegen..Probaltam vele beszelgetni is, de nagyon sokszor nem is figyel, hogy mit beszelek..Miota nem "teperek", azota vettem eszre nemi remeny sugarat, hogy kicsit teper, babuzsgat..ilyesmik..Szerintetek mi a megoldas szakitason kivul??

2017. júl. 29. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az első évben marjátok egymást, akkor nyilvánvalóan nem illetek össze. Keressetek mást!
2017. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyertes Zsuzsa meg 43 év után(!!!) akar összeházasodni(!!!) a párjával, ti meg nem egész 1 év után már marjátok egymást. Mindegy, csak ellenpéldaként írtam :DDD
2017. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Együtt éltek?? Külön menni pár napra (szüleidnél alszol barátnőddel mész welnessezni) ha nem akkor pár hétig ne találkozzatok.
2017. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#hagyomanyosanmodern:tok jo otlet lenne, ha nem lenne feltekeny tipus..egyutt elunk igen..
2017. júl. 29. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!!!
2017. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali!

Mielőtt felrúgnád, érdemes minél többet tanulni belőle.

Az emberek nagyon különbözök, tehát bármilyen kapcsolat erős ön- és másik fél-"ismereti tréning" lehet.

pl.: Lehet azon tűnődni, hogy mit értesz az alatt, hogy szereted... miért van az, mit vársz vagy szerinted mire való a párkapcsolat... és ezekről megtudhatod a másik véleményét is.


Amikor nem vágysz a másik érintésére, sőt, inkább távol tartanád tőle, arra én nem tudom azt mondani, hogy szeretem... de tudatában vagyok, hogy lehet csak átmeneti (pl. bántottság), amit szintén érdemes együtt feldolgozni, nem pedig elraktározni, és egyedül emészteni... szem előtt tartva, hogy a másik lehet olyan alkat, akinek nehezére esik a feldolgozás.


Összességében a nehézségek többet segítenek a fejlődésben(személye élet vagy kapcsolat terén), mint a látszólag harmonikus langymeleg lábvíz.

2017. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!