Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyugati európai hölgyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati európai hölgyek az egzotikus férfiakat szeretik vagy pusztán ennyire kiéhezettek?

Figyelt kérdés

Barátommal beszélgettem és egy vita alakult ki köztünk. Ismert, hogy az osztrák nők férfi migránsokat fogadnak magukhoz azért,hogy szexelhessenek velük. Némelyiknek kondibérletet is vesz a mama,hogy formában maradjon. Én ebből arra következtettem, hogy érdemes kimenni a mai fiataloknak nyugatra, mert a mi fiataljaink is versenyképesebbek a migránsoknál.


Viszont a barátom szerint itt nem arról van szó, hogy kiéhezettek a nyugati asszonyok férfiakra, hanem ők kifejezetten az egzotikus domináns férfiakra vágynak, akik lehet semmibe veszik őket és olyan keleti egzotikus teste van. Kinek lehet igaza? [link]



2017. júl. 30. 20:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
66%

Csúnya,hájas vén-k-nak kell az izmos hosszú fa(sz) -ennyi .

A kecskebaszó miránsnak meg jólvan csak dolgozni ne kelljen....

Németben él több rokonom és ott a fiatalabb ronda nők is ezt csinálják....

2017. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
78%
De nem a jó csajok az ún. sugar mummy-k,mert az ilyenkor is szép nő az enélkül is elkel 30-40 év, vagy még fölötte.
2017. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
81%
Ferfi gold digger vagy?
2017. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%

Hát én csak ritka randa,lötyedt nőkket láttam ebbe a szerepbe.

Aki jól tartja magát bärhol talál fiatalabb pasit ès nem egy mohamedánt vagy feketét.....

2017. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
89%

Biztos van néhány ilyen, de nem általános, az ilyen hülyeségeket mindig felfújja a média.


>hogy érdemes kimenni a mai fiataloknak nyugatra, mert a mi fiataljaink is versenyképesebbek a migránsoknál


:D Ez igazán, szívszorongatóan, őszintén primitív mondat, köszönöm!

2017. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a barátodnak van igaza, régóta tudott dolog, hogy az "ellentétek vonzzák egymást".


Ha Heidi úgy nőtt fel, hogy fehér, szemüveges, precíz Wolf-Rüdigerek vették körül "kérem, Heidi, 16:23-kor igyék meg velem egy teát a Bahnhofstrassén, ahol beszélgethetnők, vielen Dank", aztán meglátja Abdulrahmant, aki nem szól kettőt sem, csak megpörgeti a kávészín fäszán. Jóhogy beindul az "egzotikum"-tól, pénz meg nem számít, csak a "szenvedély". Sok könyv is szól erről, hogy nyugati nőket varázsol el arab, afrikai férfi.

2017. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
75%

#6 Na ez valódi és mosolyfakasztó volt....

Több ilyet!

2017. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
25%
Porcelánbőrű,jó nevelt angokisasszonyok,és kék szemű,unatkozó európai kislányok és matrónák egyaránt vágynak a kiadós szexre.Amit ezek a koszos vérűek biztosan nyújtani tudnak nekik.Mondjuk neken bőven elég a barn szem-haj kombó,nem kéne réti néger,sem valódi.Nekik meg ez az extrém kategória,amitől bizsereg a sunájuk.
2017. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Diavolino44 ***** válasza:
86%

Angol nyelvterulten elek nem nemeten. De egy biztos, itt az "egzotikus" inkabb hatranybol indul. Nyilvan van az a kategoria, aki nagyon sarmos, de ez iszonyatosan keves, s itt nem fogjak ezek a nok eltartani.

Az itteni lanyok nem tul vonzoak. Most ezt vegyuk hozza, hogy plusszban kozepkor vege fele jarnak azok a nok akik mar ennyire elkeseredtek. Szoval ha minden jol megy akkor Angela Merkel szintu vagy nala csunyabb nokenel lehet eselye.

Olvastam ezzel kapcsolatba egy cikket, s ott is kiemeltek, hogy ezek a nok, nem azert vannak egyutt "egzotikus" ferfiakkal, mert arra vagynak, hanem azert mert ez jut. Ok is szivesebben oregednenek meg Jurgen mellett, de Jurgen szinten szerez valakit kulfoldrol aki fiatal es vonzo.

Nemetek tele vannak torokokkel, nem hiszem, hogy orulnek tulsagosan nekik sem. Elfogadni elfogadjak, mint ahogy a migransokat is.

2017. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Ha az egzotikus hátrtányból indul mégis mi oka, hogy szexrabszolgának tartják őket, hisz erre alkalmasabb lenne magyar bevándorló pl, mert az is szegény.
2017. szept. 2. 16:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!