Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran kívánjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran kívánjátok sexet a párotokkal? Ki kezdeményezi? Milyen hosszú kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válasza érdekel,de nők is irjanak nyugottan.Írjátok meg hogy nő,ill.férfi.És hogy a nap mely szakaszában.Köszi...
2017. júl. 31. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

-Erre izgulsz?

-Közvéleményt kutatsz?

-Ki bírja tovább? -(esetleg felcsíped?)


A nap mely szakaszában? :)


Hát a pasik ha nem erre a kérdésre vártak ma akkor semmire!


/N.

Válasz: Sokszor

Mindketten

Régóta

(Nincs erre időmérő ezközünk )

2017. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Wow...
2017. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Minden nap, de ha fáradtak vagyunk, minimum simogatás, mindig van.


Hol az egyikünk, hol a másikunk, hol mindketten.


11 éve vagyunk kapcsolatban.

2017. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Nincs olyan napszak, amikor ne kívánnánk meg egymást.


5 év.

2017. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választadóknak!Föként a harmadiknak.Erre voltam kiváncsi.Nem perverz indok miatt kérdeztem.Ugyanis minden nap szeretnék együttlenni a párommal,de ő elég kevéssel beéri,plussz általában én kezdeményezem.Csak arra voltam kiváncsi,hogy bennem van-e a hiba vagy benne..m
2017. júl. 31. 11:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki mennyire kívánja, vagy nem kívánja, az nem "hiba"..... Eltérő igényeitek vannak, ennyi, egyikőtök se rossz.


Egyébként:

- napi 2-3-szor

- néha ő, néha én, legtöbbször egyszerre - egyszerű csóknak indul, aztán ránk jön hogy legyen több

- 3 éve együtt

- napszak mindegy

2017. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szinte minden nap, szerencsére a férjemnek is hasonló igényei vannak. Mivel van 3 gyerekünk, így a szex az utóbbi idòben már az esti órákra korlátozódik. Vegyesen szoktunk kezdeményezni. 10 éve vagyunk együtt.
2017. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2017. júl. 31. 13:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Utóbbi hetekben stressz és krízis miatt szünet volt, de már javul a tendencia. Amúgy heti 2-3 szokott lenni, ezzel mindketten rendben vagyunk.
2017. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Legalább naponta egyszer kívánom/kívánjuk, ez össze szokott jönni akkor is, ha extra fáradtak vagyunk, de az átlag a napi 2. Reggel és este is szoktunk szeretkezni. Mindketten abszolút kezdeményezőek vagyunk, de valahogy minden érintés annyira magától értetődő, teljesen egyértelmű, hogy mindketten kívánjuk a másikat és szeretkezni fogunk. :D 2 éve vagyunk együtt, szerencsére teljesen passzolnak a szexualitás terén is az igényeink.

Én vagyok a nő.

2017. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!