Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom mindig veszekszik velem, ha Mr. Bustát hallgatok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
hallgass mást
2017. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Halgass minőségi zenét
2017. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ilyenek lennének a legnagyobb problémáim....
2017. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass zenét. :)


21/L

2017. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki még hallgatja azt a retket?!
2017. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hallgasd, amikor nincs ott, én se szívesen hallgatnám azt a szart. Nekünk sem feltétlen egyezik a zenei ízlésünk a férjemmel, de nem bömböltetjük otthon azt a zenét, amit a másik utál, azokat hallgatjuk külön-külön.

Ha abba is beleszólna, hogy mit hallgatsz amikor nélküle vagy akkor meg szarjon sünt, semmi köze hozzá.

2017. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl ne úgy hallgasd, mint a c.gányok az utcán, telóról bömböltetve, hanem szerezzvegy fülhallgatót. Én is agyvérzést kapnék ilyen redva "zenétől"
2017. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Már bocs de szerintem nem ez volt a kérdés hogy ki mennyire utálja az adott előadót tanácsot kértek és ha pár ember nemtud mást bebökni hogy mekkora egy szar meg nem csodálkozom ha ilyet hallgatsz akkor inkább ne is írjon semmit!
2018. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!