Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szebbik nemtol kérdezném ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebbik nemtol kérdezném ha valaki szeret a sexben alárendelt lenni és ide leírja akkor miért nem mer ismerkedés után valóban találkozni? Van olyan sub vagy mazo aki valóban talakozna is!?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban ha fantazial de nem éli meg csak agyban?
2017. júl. 31. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék olyan sraccal randizni, aki úgy ismert meg, hogy a szexuális magánéletemet kiteregettem előtte
2017. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Itt már én is ismertem meg több csajt így, de találkozni tényleg egyik se mert, szóval szerintem valójában csak a fantáziájukat izgatja ez a dolog, főleg fiatal lányokkal volt ilyen kapcsolatom itt az oldalon. Képet is küldtem magamról, tehát nem tűntek el utána se , hogy de ronda vagy címszó alatt :D sőt dícsértek inkább .mert jóképű férfinak számítok, de valahogy mindig kerülték, hogy élőben is átéljék ezt a dolgot. Csak a kíváncsiság hajtja őket a téma felé, azonban nem elég bátrak hozzá, de nagyon izgatja a kis nunijukat, amitől viszont jókat tudnak masztizni otthon .
2017. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen én is azt hiszem hogy csak tinilanyok masztizashoz írnak.

Viszont van.olyan aki sub vagy mazo és itt beszélgetünk de van pasija. Akkor mégis csak van olyan aki előben is élvezi? !

2017. júl. 31. 14:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, aki élőben élvezi, de azt nem ezen az oldalon fogod megtalálni 98%. Én is komoly férfi vagyok, akinek van sub nője (nem is egy), épp ezért még tapasztalt is vagyok ezen a téren és szeretik is a csajok itt az oldalon a történeteim, de élőben találkozó csajt nem itt fogsz összeszedni, mert az igaz történeteimre jókat masztiznak ezek a lányok, de nem több csak kíváncsiság részükről hidd el, nem mernék bevállalni.
2017. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez nem társkereső.

Egyébként nem tudhatod, lehet, hogy rendszeresen megéli, itt meg csak ír róla. :)


21/L

2017. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az, hogy beszél róla valakivel még nem jelenti azt, hogy nincs kivel csinálnia és partnert keres hozzá. Van társkereső dögivel a neten, de ez az oldal pont nem az.
2017. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sub vagyok, de nem találkoznék Veled, mert:

-ez nem társkereső

-van kivel kiélni ezeket a vágyaimat (szerencsére)

2017. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De másik tarskereson is ez van.

Nincs rosszabb annál hogy mindent megbeszéltünk és a végén ez meg az mindig kifogások vannak miért ?

2017. júl. 31. 15:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Én leírtam már párszor, sőt találkoztam is olyannal akivel így ismerkedtem meg, de baráti alapon. Amúgy meg jelenleg párkapcsolatban élek, szóval ez elég nyomós ok.
2017. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert ez sokkal nagyobb bizalmat igényel mint egy normál kapcsolat és ez nem az interneten fog kialakulni. Én a domommal 2 hétig "randiztam" beszélgettünk, átgondoltam a dolgot és utána csaptunk bele a levesbe. Előtte levelezésben nem nagyon fantáziáltunk, inkább konkrétumokat beszéltünk meg.
2017. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!