Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett vele? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele? Többi lent .

Figyelt kérdés
Sziasztok , pár hónapja együtt vagyok egy fiúval , nagyon kedves megértő , mindig támogat . Pár hete összeköltöztünk , minden jó volt , ő egy teljesen nyugodt ember . Mindig amikor hisztim volt , vagy veszekedtem vele , ő sosem emelte fel a hangját sem , nagyon megértő volt . Pár napja viszont éppen ebédeltünk , és nekem nem tetszett hogy ilyen sokáig dolgozik 12-13 órákat , ennek hangot is adtam , és megkérdeztem hogy mit csinál egész nap , hogy alig van itthon . Azt mondta hogy dolgozik , hogy legyen pénzünk . Én pedig nem hittem el neki , és megvádoltam azzal hogy megcsal . Ő mondta hogy ez nem így van , és hogy nagyon megsértem ezzel . Én pedig kérdeztem hogy te ilyen hülyének nézel ? . Ekkor a szemembe nézett , és felborította az asztalt , kifojt a kaja minden . Elkezdett velem kiabálni és olyanokat mondott hogy nem hittem el "egész nap szo*om a fa*t hogy eltudjam tartani a retes pi**at , te ku*va " . nagyon megbántott , azt mondta takarodjak el a házból , nem fogja tovább elviselni a kur va hisztieimet . Én elmentem , és ennek már 5 napja és még mindig nem is keresett , de én szeretem . Szerintetek mit csináljak ?

2017. aug. 1. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Par honapja voltatok egyutt, de siman leirsz egy olyan mondatot, hogy mindig, amikor hisztim volt... a felnottek megunjak am ezt a dramat. Most ezt lattad. A kovetkezo pasidnal majd megtanulsz normalisan viselkedni.
2017. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Megunt ahogy egy hisztis kis pitsa vagy, és elment egy normális bnőért. Aki értékeli h kidolgozza a lelkét érte :)

22L

2017. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nyugodt természet vagyok, nem szoktam veszekedni, ha valakinek problémája volt velem akkor is inkább tűrtem és lenyeltem az egészet. Viszont egy ilyen nő/ fordított esetben egy férfi belőlem is kihoznà a vadàllatot. Szerencsétlen DOLGOZIK, és te ezért hisztizel? A tetejébe még megcsalással vádolod? Nem való neked kapcsolat, teljes mértékben megértem a párod kirohanását. Lehet valaki birka türelmű, de egy ponton elszakad a cérna,képzeld a férfiak is emberek és egy ilyen p#át mindenki kiosztott volna.


19/L

2017. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszabb ***** válasza:
Úgy kell neked! Majd a következő hapsiddal nem kötekedsz folyton-folyvást ok nélkül. Még a leghalvérűbb hapsit is ki lehet a nyugalmából zökkenteni a hisztijeitekkel.
2017. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora forma a srác :D Csoda, hogy eddig tűrte. Hogy lehet egy 12 órás munkából azt kihozni, hogy biztos megcsal? Pár hónapja vagytok együtt és mindenen hisztizel? Mit vártál? Hogy majd ő asszisztál hozzá? Egy ideig tűr az ember, de a legtürelmesebbnek is van egy határa. Túltoltad kicsit. Lecke megvolt.
2017. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Befogadott magához,gürizett,te hisztiztél.Kiborult nála a bili,nem hiszem hogy keresni fog.
2017. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudod van az a hisztiszint, aminél a legnyugodtabb ember cérnája is elszakad. Neked totálba sikerült kiborítanod, mert annyi eszed van, hogy ilyeneket összekombinálsz.

Gratulálok! Okkal nem keres, ez tényleg felháborító, hogy ilyeneket vágsz a fejéhez!

2017. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem keresnélek az életben soha többé, ha férfi lennék.Kellene a francnak egy hisztis, féltékeny, bizalmatlan liba, aki ráadásként még el is tartatja magát velem.Tudod, ahhoz, hogy pénz legyen, dolgozni kell.Ennyi IQ-val sikerül ezt felfogni?
2017. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerencséd, hogy nem velem hozott össze a sors, mert én ennek a negyedéért lapáttal vertelek volna.
2017. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Na mi van? Nem elég az ágyékod,hogy megélj belőle? Bocsi, az empátiám erre nem terjed ki.
2017. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!