Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamelyik este megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik este megismerkedtem egy tokeletes kulseju novel, de most behisztizett. Hogyan tovabb? 24f

Figyelt kérdés

valamelyik este leszolitottam egy nehezbombazot, mondta h a divattal foglalkozik, kontaktot csereltunk, ra is kerestem, a google ki is dobta, nemzetkozi modell vagy mi.

eppen chatelgetunk, amikor bedobta ezt a van baratomot, es van kint foto is, nem kamu.


akkor minek egyezett bele ott a randiba? lattam hogy tetszem neki. a szovegem szinten otos.


kb. mit gondolhat ez a no?


2017. aug. 1. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"Hehh,újabb kis görcs,aki megdugna"

Kb ezt gondolhatta

2017. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

miert tartana gorcsnek?


a masik reszevel egyetertek

2017. aug. 1. 15:13
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert uvolt rolad a kerdes alapjan is, hogy az vagy.
2017. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nem ertem meg a fogalmat sem tokeletesen...
2017. aug. 1. 15:17
 5/23 A kérdező kommentje:
amugymeg lexarom. megyek a kovetkezore... tegnap is leszereltek, ugyanigy tettem.
2017. aug. 1. 15:18
 6/23 A kérdező kommentje:

amugy kifejthetnetek, mert kajakra nem ertem.

szerintetek lehet valamit kezdeni a helyzettel, vagy halott ugy?


mert en amugy lexarom, x-bol y-t ugy is megdugok

2017. aug. 1. 15:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak írni akartam egy olyan szót,amit ő gondolhat egy átlagos, vagy rosszabb küllemű csávóról,aki hajt rá,tök fölöslegesen.
2017. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
akkor azt benezted rendesen, mivel atlagon feluli vagyok, volt mar tobb top kategoriaju csajom...
2017. aug. 1. 15:50
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jól nézel ki és adsz magadra,annak ideális lehetsz,akinek egyedül a kinézet a mérvadó.Viszont ilyen helyesírással egy orvosnőnél vagy jogásznőnél labdába se rúghatsz.Bár ahogy nézem,nem azokra hajtasz.
2017. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Valszeg FB-n nem az van kint,hogy,, Ügyvezetõ itt és itt", vagy nem az hogy IT Director.

Gondolom végignézte az adatlapod és làtta,hogy nincs Bömösöd,vagy Mercid,és nem Dubaiba jàrsz nyaralni.

Egy ilyen nõhöz màr villantani is kell,tudod te mennyi fullos,miller,kisportolt pasi közül vàlogathat?


Minden ujjàra 1000 jut csak vàlogatnia kell,ide màr nem elég a kiàllàs.

Nem tudnàd finanszírozni,a lànynak nagyon magas a rezsije,ha nem keresel legalàbb 500k-t hagyjad mert nem fogod bírni anyagilag.

2017. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!