Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet azt megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt megállapítani ha a csajnak már elege van a kapcsolatából? Ilyenkor milyen aknamunkát érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány baromira de kapcsolatban van. Ilyenkor általában számomra felejtős, de Ő túlságosan is bejön. És egyébként jártam már úgy, hogy nem hajtottam a csajra (bocs de lesz**om a lovagi erényeket meg a másik hapsit, nem az ő kedvéért nem hajtottam rá hanem ilyenkor úgy gondolom normális lánynál úgysincs esélyem) pedig néztük egymást, flört stb minden volt aztán utólag kiderült, hogy nyilván már nem volt az igazi a dolog a pasijával és más "szédítette" el végül. Ezt onnan tudtam meg, hogy egy évre rá találkoztunk aztán lefeküdtünk többször is és Ő mondta, hogy igazából nagyon várta hogy én majd kirángatom abból a kapcsolatból mert nagyon tetszettem neki de aztán ugye megtette más elöbb utóbb.


Szóval honnan lehet megállapítani ha a csaj foglalt de valahogy "mégse"? Ha már kifelé tendál a kapcsolatból. És nem kell szépíteni, rengetegen még sokáig ragaszkodnak akkor is ha már nem az igazi a dolog, nagyon kevesen lépnek le egyből. Ilyenkor milyen aknamunkát végezzek, hogy kicsit rásegítsek a dologra? Bejövök neki ez tuti, ezt simán megállapítottam. Csak most nem akarom elrontani mint múltkor, simán legyek vele olyan mint eddig és csak mégjobban erősödik a vonzalma aztán majd alakul vagy azért adjam valahogy a tudtára, hogy nagyon kell nekem? (Mármint Ő :D)


2017. aug. 1. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem valoszinu, hogy jol jarnal olyan emberekkel parkapcsolatban, akik ennyire "akarat-nullak", hogy ugy oldjak meg a problemaikat, hogy nem kiallnak magukert, hanem csondben atcsungenek egyik peniszrol a masikra. A vilag egyik legszivatosabb dolga ilyen kapcsolatfuggo emberrel egyutt lenni. Arrol nem is beszelve, hogy mivel ennyi az ertelmi meg az erzelmi szintje, ezert rolad is pontosan igy fog atcsungeni masra, mert ez ismeri mint megoldast.
2017. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális csajnál onnan lehet megállapítani, hogy szakít.

Kapcsolatfüggő, jellemgyenge, gyáva, problémamegoldásra képtelen csajjal meg minek akarnál foglalkozni?

2017. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor milyen aknamunkát érdemes folytatni?"


Bocs, de ilyen szrkavaró tevékenységhez semmiféle segítséget nem nyújtok. Azért etika is van a világon.

2017. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen csaj csak akkor szakít ha van biztos pénisz amire átvándorolhat. Az ilyen csaj gerinctelen.

Ha te is ilyen jellemgyenge vagy mint az említett buxa akkor egészségedre.

Ha van egy csepp eszed akkor viszont elkerülöd az ilyeneket.

A szarkeverés nem kifizetődő, utána szaros lesz az ember és sokat kell mosni...

2017. aug. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!