Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én várok sokat? Vagy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok sokat? Vagy ennyire mások lennénk?

Figyelt kérdés

Féléve vagyunk együtt a párommal, huszonévesek vagyunk.

Minden tökéletes- amikor együtt vagyunk.

Azon kívül viszont én hiányolom az érdeklődést. Van olyan nap, hogy fel se hív, alig beszélünk, pedig eleinte ez teljesen máshogy volt és szerintem félév nem sok idő..

Beszéltünk már erről részletesen korábban, elmondtam neki az érzéseimet, ő azt a következtetést vonta le, hogy kevés nekem, de azt mondta változtat.

Volt már, hogy 1-2 hétig folyamatosan együtt voltunk és egy álom volt minden, de ugye amikor jönnek a hétköznapok, mindketten dolgozunk és keveset találkozunk, akkor nem keres, azt érzem, hogy nem is nagyon érdekli mi van velem, hogy vagyok, stb.

Nem tudom eldönteni, hogy én várok e sokat, vagy Ő egyszerűen csak ilyen és így kell elfogadni.

Az biztos, hogy szeret, nincs senkije és velem akar lenni, mert amikor együtt vagyunk minden tökéletes.

Újra említeni ezt a dolgot most nem szeretném neki, mert már egyszer megtettem, de eddig nem volt eredménye.

Ti mit gondoltok?


24N, 29F



2017. aug. 2. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Te is fel tudod hívni..
2017. aug. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván ezt már többször megtettem, de úgy gondolom kétoldalúnak kell lennie az érdeklődésnek.
2017. aug. 2. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!