Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrPifta kérdése:

Hogyan tudnám rávenni a páromat, hogy többször hagyjon rám dolgokat, többször adjon nekem igazat?

Figyelt kérdés

A veszekedések legalább 80%-a úgy kezdődik, hogy mondok egy olyasmit, mint "a villamos kék" de erre neki az a válasza, hogy nincs igazam, és a villamos márpedig sárga. Hiába mondom 20-szor is hogy kék, nem hajlandó azt mondani, hogy "jól van drágám, igazad van drágám, legyen úgy", csak ragaszkodik a maga igazához. Még akkor is, mikor már kiabálunk.

Nem a tény a kérdés, hogy sárga-e, hanem ez elvi probléma. Ha én azt mondom, hogy úgy van, akkor ne ellenkezzen velem. De mégis hogy vegyem rá?



2017. aug. 2. 08:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De a villamos tényleg sárga, mit nem értesz ezen?
2017. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Már reggel trollkodunk? A villamos sárga, törődj bele. A tények makacs dolgok.
2017. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Ezen nem tudsz változtatni mert személyiségvonás. Vannak a konfliktuskerülő emberek ("úgy van igazad van") és vannak akik belemennek a konfliktusba kompromisszumok nélkül, csak a maguk igazát hajtogatva. Vagy elfogadod, hogy neki ilyen a stílusa vagy váltasz mert feszültségforrás és eltérően gondolkodtok. Egy beszélgetést talán megér a dolog, de sokat ne várj tőle, mert nehéz ezen változtatni.
2017. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen drágám, ez a fa gyökerével felfelé nő, levelei a föld alatt, ha te így látod.
2017. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy módon változtathatod meg. Amíg alszik, belekakilsz a fülébe, majd reggel elmagyarázod neki szépen, lassan, hogy ezt mért tetted. Nincs más út.
2017. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj hülyeségeket, és akkor lehet hogy néha igazat is ad.
2017. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Nyilván neki több esze van mint neked és próbál beléd valami értelmet verni nagy viták árán. Miért is kellene rádhagyni a dolgokat ha nyilvánvalóan nincs igazad?
2017. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert én azt mondtam, akkor legyen is úgy. Nem az a kérdés, hogy a villamos sárga-e vagy kék, ez egy példa volt. Csak adjon nekem igazat, bármit is mondok. "Jól van, drágám, úgy van drágám"
2017. aug. 2. 12:50
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Akkor te nem társat akarsz magad mellé, hanem egy bólogatós kutyát. Akinek nincsenek saját ötletei / gondolkodása...
2017. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mennyi troll kérdés van itt mostanában...
2017. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!