Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kiakad ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kiakad ha nem akkor borotválkozom amikor ő szeretné! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szereti ha szőrös vagyok, de szerintem jobban nézek ki anélkül. Amikor találkozunk előtte 2-3 nappal korábban szeretné hogy borotválkozzak, mert addigra úgy nézek ki ahogy neki a legjobban tetszem. Viszont engem zavar, hogy ő akarja eldönteni mikor borotválkozzak. Én 25 vagyok a barátnőm 23.

2017. aug. 2. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

És ezt egymás közt nem tudjátok felnőtt ember módjára normálisan megbeszélni és lerendezni?

Nagyon gyerekek vagytok még.

2017. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeköltöztök, akkor mi lesz? Műt fog csonálni a borotválkozós napokon? 😀
2017. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Vágdd szájba azt lenyugszik :D viccet félretéve 2 hasonló csajjal volt dolgom. Első babapopsi arcot szeretett volna és mindig beszólt, ha nem voltam frissen borotválkozva talikor. Másik meg akarta mondani mekkora hajam legyen...vannak ilyen vicces emberkék.
2017. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Hagyd ott. Keress olyat aki nem akar uralkodni feletted.

26N

2017. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Ne hagyd, hogy irányítson a kis mufurc. Milyen fura, én a munkám miatt sosem lehetek borostás, komolyan mindig babapopsi selymességű kell legyen a képem. :D
2017. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hadd akadjon. Majd lenyugszik.

Oszt jónapot.

2017. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyel nyiro gepet aminek lehet allitani a vagasi magassagat. Legyel vele sokat amig jol leharcolod a testet aztan keress egy normalisat.
2017. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!