Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fontosabb, a külvilág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb, a külvilág vagy saját vélemény?

Figyelt kérdés
Nem érdekel mások véleménye,de nagyon meginogtam.Sorra azt hallom hogy ennek meg annak tartozik a párom.Én erről nem tudok,ilyeneket nem mondott nekem el.Azt tudom hogy a pénzzel nem tud bánni,nem tud spórolni,de nem tudtam hogy ennyi tartozása van.Velem kapcsolatosan is voltak dolgok,amiről azt gondolom lehet hogy lehúzás volt,de nem vagyok benne biztos...és így teljes bizonytalanságban vagyok ... kívülállóak nyomatják a fejembe hogy szakítsak..nem tudom eldönteni mit csináljak...
2017. aug. 2. 22:30
 1/8 AchromaticSmarties ***** válasza:
76%
Akkor segítek dönteni: szakíts!
2017. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Altalaban 50-50 de ha az egyik hangosabb akkor lehet valami
2017. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nnomost általában tényleg kábé egyforma súllyal érdemes mérni a dolgokat, de a tietek egy speciális eset, mivel te az ügyben konkrétan SEMMIT sem tudsz a párod viselt dolgairól.

Ilyenkor gyakorlatilag az egyetlen értékelhető információforrás a külvilág marad.

Szóval vagy arra hallgatsz, vagy megszerzed a saját információidat (például átnézed s.k. a pénzügyeit), vagy homokba dugod a fejed és maradsz a "sötétben".


Aki viszont csak annyit tud mondani érdemi információ nélkül, hogy "szakíts", az egyszerűen helyetted akar dönteni.

2017. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ööööö,te most magadnak keresel párt, vagy a nagyérdeműnek?


Ajánlom figyelmedbe a "Molnár, fia, meg a szamár" történetét, tanulságos mese.

2017. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez mennyire számít véleménynek. Kicsi esélyt látok rá, hogy több ember egymástól függetlenül ugyanazt hazudja a párodról.

Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, hogy mi a helyzet. Ha megemlíted, hogy ettől és ettől is hallottad, talán elmodndja. Amúgy az, hogy rosszul bánik a pénzzel, tartozásai vannak ÉS még el is titkolja, nem túl jó képet vetít előre... mi lesz később?

2017. aug. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

"Kicsi esélyt látok rá, hogy több ember egymástól függetlenül ugyanazt hazudja a párodról."


Csak mert még nem találkoztál a pletykával. Utána egészen nagy esélyeket is látnál...

2017. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az, hogy tartozik-e, nem vélemény, hanem ténykérdés, szegezd neki egyenesen.Az, meg, hogy attól függ, hogy szereted-e, hogy mennyi tartozása van - nem vall valami lángoló érzelemre, szóval akár szakíthatsz is.
2017. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért amikor több ember egymástól függetlenül mondja ugyanazt...abban lehet valami igazság.
2017. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!