Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miattam nem vesz ki szabadságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam nem vesz ki szabadságot, de a barátai miatt igen. Ne számítsak semmi jóra?

Figyelt kérdés

Hetek óta kérem,hogy mondja meg mikor ér rá,hogy el tudjunk menni nyaralni külföldre. De mindig a munkájára hivatkozva elodázza az időpontot,pedig nem ártana már leszervezni. Tegnap szólt neki az egyik haverja,hogy két hét múlva menjenek le a Balatonra, ma reggel már szabadságot vett ki. Igaz csak 2 napról van szó, lehet én is meg leszek hívva de akkor is... Ezt mire véljem? Fújjam le az egészet? Én se menjek el velük?

Ezen kívül is csak hétvégente van velem,pedig megtehetnénk,hogy többet találkozzunk,csak nem akar. 1éves kapcsolat.



2017. aug. 3. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Veled nem akar menni nyaralni a haverjaival meg igen.
2017. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

SSSSCccchhhh...

Kislány, hát ne :S

2017. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ez felejtős lenne.

Ezzel is jelezte, hogy még a haverjai is fontosabbak nálad. Keress olyat, akinek te vagy a legfontosabb!


21/L

2017. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán ő akarja a külföldi utat vagy sem? Ki fizetné?
2017. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez a kapcsolat egy nagy kuka. Kommunikáció 0. Nem tudjátok megbeszélni, hogy mikor és hova akartok menni? Valószínüleg a barátod nem akar menni,ennek több oka lehet, de akkor meg nyissa ki a száját, és ne áltasson, hogy majd vesz ki szabit.


Szóval beszélgrssetek már felnőtt emberek módjára. Aztán ha nem megy, úgy érzed nem vagy fontos neki, akkor meg szélnek kell engedni.

2017. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Menekülj.


28F

2017. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

ha vele nem tudod megbeszélni, hogy miét nem szeretne veled nyaralni menni, akkor mi se tudunk csodát tenni

annyit tudok tanácsolni, hogy ne erőltesd ezt a dolgot, nem vagytok egymásnak valók

2017. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Neki így kényelmes, nem vagy nála fontossági listán a haverjai elött. De tulajdonképpen ha megfordítod a dolgot te már szóltál neki x alkalommal, szart rá hát menj el olyannal nyaralni akivel még szuperül is érzed magad s hálás is érte nem pedig nyavalyog. Ha ő lazázik te is simán csináld ezt. Aztán ha elunod dobd.
2017. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt tényleg nincs nagy kommunikáció. Megkérdezed, menjünk együtt nyaralni a nyáron?

A: igen, B: nem, ha igen akkor mikor, ha nem, akkor oké.

2017. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem nagyon nagy vészharangokat kongatna, hogy képtelen ennyit megtenni...
2017. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!