Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik a nő egy kapcsolatban, ha nem jó neki a szex a párjával?

Figyelt kérdés
Ha pl a nőt a kapcsolat elott nagyobb farokkal dugtak,de akivel kapcsolatban van,annak kisebb és azzal nem olyan jó neki,de viszont szereti az illetőt,akkor mivan? Hogy viselkedhet ilyen esetben a nő? Stresszes? Veszekedik parjaval? Szerintetek?
2017. aug. 3. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Első barátnőd ?

31/f

2017. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Stresszes, de nagyon.
2017. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Frusztrált, de qurvára. 😊
2017. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez total emberfuggo, felesleges kerdes.
2017. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

Ha szereti, akkor vagy keres magának egy szeretőt és akkor otthon csak béke és nyugalom van, vagy megbeszéli veled, hogy vessetek be szexuális segédeszközöket és akkor megint béke és nyugalom van.

Szóval ha stresszes és veszekszik akkor az, vagy nem a szex miatt van, vagy nem is szeret annyira, és menne már egy jobb helyre csak még nem tud.

2017. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Az okos nő úgy viselkedik,hogy elmondja neki mi lenne a jó és min kellene változtatni. A jó sexhez még édeskevés a nagy farok. Van olyan ismerősöm, akinek 25/5 ös a szerszáma és bírja is vagy 1 percig. Sosem cserélnék vele,pedig 8centi a különbség , csakhogy némi tuningal én órákig tudom húzni. Amúgy arra még nem gondoltál ,hogy megkérdezd jó e neki?
2017. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, hány éves vagy Badmann? Gondolom 4 sem.

Ha, idáig nem hallottad, akkor most figyelj: egy nő kielégítése nem a farok mérettől függ. Sőt, tovább megyek, ha véletlenül a nagy kavarodásban elvesztenéd a farkadat, még akkor is ki tudod elégíteni. Ha van szád, kezed, orrod, füled, nagyláb ujjad, vagy mit tudom én, az emberi találékonyság korlátlan. Elkeserítő mi? 😎

2017. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írták a kielégülése nema mérettől függ, az meg pláne, hogy minőségi élvezetes szexuális élet legyen. Én nem viselkedek sehogy ha nem jó a a szex, mert olyannal eleve nem kerülök párkapcsolatba. A szex kiderül az elején, ha az nem jó akkor nem érdemes folytatni. Pont annyira fontos, minthogy gondolkodásban, elvi kérdésekben összeillünk e.
2017. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem szerelmesen.
2017. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Húú mennyi pasi van, akit nagy szerszámmal áldott meg az ég, de nagy 0-ák az ágyban.
2017. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!