Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok vele emiatt?

Figyelt kérdés

A barátom irodában dolgozik,a hónapban pedig kevesebb fizetést kapott s megszokottnál mivel mínuszba ment át. Általában 11-kor a fél órás ebéd szünetét kihasználja, -amire megkértem ha teheti főtt ételt egyen otthon, ne csak elcsavarogjon a cimborákkal. Az anyagi "kár" miatt pedig engem okol,mi szerint ez végett terhet jelentek. Hónapok óta együtt vagyunk és soha sem járt így. Lakás felújítás volt náluk volt szinte egy hét kihagyása a munka helyéről de ismétlem ezt nem sorolja bele kiesésnek.

Nagyon sokat veszekszünk szinte mindenen.

Szakítanátok vele?

19/L és (23/F)


2017. aug. 3. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értjük a kérdést.

Te tanulsz még, vagy "háztartásbeli, az az kitartott" vagy?

2017. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem elunk egyutt tanulok es dolgozom is!!
2017. aug. 3. 13:34
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha lexarja a kéréseidet, és sok a vita,nem tudjátok megbeszélni ,akkor igen.
2017. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
tényleg mi a kérdés? kevesebb pénzt kapott miattad vagy mi van?
2017. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3as vagyok am ense értettem ezt annyira
2017. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvennem a maradek penzet es szakitanek vele.
2017. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem, mi baja. Valószínűleg ő maga sem érti, csak ok nélkül vagdalózik, hogy nehogy ő legyen a hibás a saját hülyeségei miatt.

Ha degenerált óvodás lenne a barátom akkor igen, szakítanék.

2017. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor magyarán ti nem laktok együtt. Ő lakás felújított ami pénz és ez miatt nem is dolgozott annyit s ez is kevesebb pénz. S ő nem tudja felfogni, hogy emiatt van mínuszban és rád hárít rajtad tölti ki a frusztrációit.

Kérdem én ha ti nem éltek együtt, nem is vagytok közös kasszán s nem is kellett rád valami nagyobb összeget költenie akkor te miért viseled el, hogy ő gyerek és hülye?

2017. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kicsit kacifántos volt a kérdés igaz,elnézést. Igen,volt náluk hetes-másfeles felújítás és ezért nem is dolgozott annyit mint kellett volna így minuszba ment át. Rám nem költött,a kevesebb fizu miatt pedig engem vádol mert anno fél éve mikor összejöttünk megkértem legyen szíves legalább abban a fél órában enni valanit amíg ebéd ideje van csavargás helyett a haverokkal ,ne maradjon éhesen. Erre az időre fogja hogy kevesebb pénzt kapott.
2017. aug. 3. 14:05
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, én tanulok még és mellette dolgozom tehát nem is vagyok a pénzére rászorulva de nem is igénylem költsön rám.
2017. aug. 3. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!