Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esnének ezek a megnyilvánulások a pasitok részéről?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolatról van szó.

Valamelyik nap a kozmetikusáról áradozott, hogy kora ellenére (42) milyen fitt, mennyire kerek a feneke és amikor megy fel elõtte a lépcsõn akkor húha... Mondtam, hogy megbántott, ezt többet ne, erre bocsánatot kért.

Másnap tõlem kérdezte meg, hogy kell elkészíteni bizonyos koktélokat, mivel a hétvégén kertipartit szerveznek a barátai, és más csajszik is mennek, hogy nekik tudjon készíteni...

(Nekem tanulnom kell sajnos, ezért nem megyek.)

Kicsit kiakadtam rá, hogy miért bánt feleslegesen.


2017. aug. 3. 18:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Egy paraszt de ugyis vele maradsz amig meg nem csal.
2017. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A legrosszabb ***** válasza:
11%
Annak örülj, hogy megoszt veled mindent, amit gondol, s nem sunnyog a hátad mögött. Elviekben ti, nők odáig vagytok az őszinte férfiakért. Mi a gond? Mégse jó az őszinte férfi?
2017. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
2es őszinteség=/=szókimondóság
2017. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nagyon nem értem, ezeket minek csinálja, de legfõképpen miért gondolja, hogy én erre kíváncsi vagyok...
2017. aug. 3. 19:19
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nem esik szarul. Tudom, hogy nem csalna meg semmi penzert vagy ha szandekaban allna mast dugni, elobb mondana a szemembe.:D
2017. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%

Én ebből nem vennék fel semmit!


A csajok seggét mi pl. együtt is ki szoktuk vesézni.


A hétvégi buli-előkészületben meg szívesen segítek mindig, ha fel akar vágni és segíteni tudok benne neki, miért ne?

2017. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

Régen bantottak volna a hasonlo mondatok. Mara mar nem. Oszinte,a tobbi pasi is ezt gondolja csak nem mondja ki...

30n

2017. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg direkt akar féltékennyé tenni? Nincsenek körülötted pasik, amiért így akarna visszavágni?
2017. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

"ugyis vele maradsz amig meg nem csal."


és még utána is.

2017. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne az első, akkor rászólnék, a második után viszont nem lenne alkalma többet ilyesmit mondani nekem, mert nézhetne új barátnő után.
2017. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!