Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves kapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves kapcsolatban mennyire normális ha csak heti kétszer alszunk együtt?

Figyelt kérdés
Én a mindennaposat igényelném ami szerintem megfelelő lenne. Nem tizenévesek vagyunk már,mindketten dolgozunk akár össze is költözhetnénk. De a barátom nem igényel még ennyit sem. Hetek óta nem szexeltünk. Én nem bírom már ezt lassan. Olyan mintha nem is lenne párom,heti pár órát együtt töltünk és ennyi. Semmi program, esetleg csak haverokkal,akiknek azonnal ugrik az első szavukra. Ez lehet jobb? Ha kicsit ignorálom észreveszi magát?(már mondtam neki szépen, de nem igazán fogta fel)

2017. aug. 3. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Ahh, hagyd a francba.
2017. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem probald meg az ignoralast, vagy hogyha te nem emlegeted neki akkor o hiv-e hogy legyetek egyutt. Ugy tunik nem jelentesz neki tul sokat ha a baratainak ugrik, rad meg alig szan idot. Nem normalis ez igy.
2017. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kuka, feleslegesen pazarolod az idődet. Amikor egy éves volt a kapcsolatom a párommal, már 7-8 hónapja együtt éltünk.
2017. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

"Ha kicsit ignorálom észreveszi magát?"


Persze, menjünk csak bele az ostoba játszmázásokba. Jó sok eszed van kislány!


Nem is értem a mai emberek 90%-át, hogy miért nem hajlandóak egymással őszintén és nyíltan kommunikálni és egymással megbeszélni a problémáikat. Miért vadidegeneknek sírják el a bánatukat és itt kérnek önvisszaigazolást?


Lehet, hogy a párod aszexuális, de addig nem biztos, amíg nem kérdezel rá.

2017. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

ui.: "már mondtam neki szépen, de nem igazán fogta fel"


Mert lehet, hogy nem értelmesen fogalmaztál. A nők sokszor túlbonyolítják, és azt hiszik, hogy azt a pasi meg is érti.

És mit mondtál neki olyan szépen?

2017. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem feltétlenül baj, hogy nem vagytok összeköltözve, legalábbis kétlem, hogy én igényelném a helyedben. Viszont az, hogy alig férsz bele az idejébe, szinte semmit sem hajlandó csinálni veled, illetve a haverjait helyezi előtérbe veled szemben, valóban problémás. Ez nem az a helyzet, ami meg fogja oldani saját magát, egyértelműen, finomkodás nélkül kell megmondanod neki, hogy sürgősen változtasson, különben nincs egymás mellett keresnivalótok.
2017. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig hanyagold, hátha észreveszi magát. Ha akkor sem, akkor viszont szerintem lépj ki, mert ez így megalázó, hogy bútordarabnak vagy nézve...
2017. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, ha valaki jár egy növel férfiként, az miért xarja le a nőjét? Annyit együtt kéne lennie veled, amennyit csak tudna. normál esetben. Legalábbis, ami engem illet...
2017. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha te mindennap kefélnél, az pont annyira normális, mint az x-hetente egyszer.


Ha egy pár vgytok, akkor a helyzet a nem normális.


Azért 2017-ben már az eltérő libidó nem probléma: a többet igénylő fél úgy elégíti ki magát, ahogyan csak akarja.

2017. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába azt szákítsz és dugj.
2017. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!