Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti mennyire értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mennyire értetek egyet azzal, hogy nektek kell eltartani a nőt, feleséget?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Épeszű ember (férfiak és nők is) ezzel nem ért egyet.
2017. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
nem hinném h "kell" bármit is. Ink ha így alakul akk muszáj megtenni, de nem "kell" alapból
2017. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Diavolino44 ***** válasza:
49%

En ezzel teljes mertekben egyetertek, csak attol fugg mikor. Ha szuletik egy gyerekem akkor annak anyja mellett a helye. S abban az esetben egyedul kell fenntartani a csaladot egy darabig.

Amugy, en ezt a felfogast sose ertettem, ha ugy erzem, ezzel a novel tartos kapcsolatot akarok, akkor engem nem erdekel, hogy pl annak a nonek eppen nincs munkaja. Volt egy exem aki hozzam koltozott, s 3 honapig nem talat melot, ott lakott ingyen. En fizettem a kajat a rezsit, az alberletet.

Ha ugy erzem ez a no ki akar hasznalni, akkor megdu.om aztan megy a levesbe.

2017. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Van aki a férjét tartja el....ne élezzük ezt ki nőkre!
2017. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
24%
:D
2017. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Rohadtul nem értek vele egyet.
2017. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem egy állat vagyok, aki arra teremtetett, hogy mások eltartásáért éljen és dolgozzon. Ember vagyok, mint a nők. Bár a nők sokszor elfelejtik, hogy mi is emberek vagyunk, és valami rabszolgának nézik a férfiakat.
2017. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért, mi ő, konzerv, hogy el kell tartani? 😀
2017. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyire. A kapcsolat KÉT emberről szól, nem pedig beleülök a kényelembe oszt időnként szétrakom a lábam ezért-azért cserébe.

Ha ilyen nő kell, kimegyek a Rákóczira.

2017. aug. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!