Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? Nem is ismerem azt a lányt, mégis, számomra ő egy királylány: ). Hogyan közeledhetnék hozzá? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Van egy lány, az ég világon nem tudok róla semmit. Viszont a falunkban, a temetőben látom minden másnap...De biztos hogy nem abban a faluban lakik.Nagymamájával van mindig, és valszeg a nagypapát látogatják. De rend szerint minden második nap 4 fél 5 fele vannak ott. Gyönyörű, hosszú szőke hajú lány, kék szemekkel, csodálatos vékony alakkal...Királylány:)...Amikor legelőször láttam megfogott teljesen...Ha úgy van mindig magam elé engedem, olyankor mosolyog,mondja hogy köszönöm és megy tovább.Egyszer szólítottam le, akkor is mondtam neki hogy szia, megállt, köszönt, és a nagyi egyből hívta...Hol találkozhatnék vele(mondjuk nagyi nélkül:) ), ha még beszélni se tudok vele? Úgy érzem szeretem...Mit csinálhatnék szerintetek? Előre is köszi!
2010. máj. 23. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Következő köszönésnél nyújts kezet, a kezedben meg legyen egy cetli azzal hogy: Szia! Szeretnélek megismerni! 062087948579445.... És a saját telószámod :)
2010. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A közelében már voltál, csúsztass a kezébe egy papírt a tel számoddal, ha vagy ennyire merész :)
2010. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez annyira aranyos. Tényleg mint egy mesében! Olyan romantikus. Ritka az olyen fiú mostanság, mint te.

Mindenképp férkőzz a közelébe. És tudod az sem baj, ha ismerkedéskor a nagyi is ott van. Barátkozz vele is össze. Szerintem az plusz pont lenne a lánynál is. Egyszerűen csak szóba kell elegyedni velük. Nem nehéz az...

Irány a temető!

2010. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze ne úgy tűnjön, hogy a nagyit akarod felcsípni :P
2010. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem ám pórul járok, és a nagyi teljesen belémhabarodik:D

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 23. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ott lakik a faluban, valszeg busszal jár oda. Menj ki a buszmegállóba! :D


Ha nem busszal jár be, hanem mondjuk kocsival viszik, akkor lehet hogy csak a temető környékén tudsz vele beszélni...

2010. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De ezt sem értem...

Se a nagyi, se a lány nem oda valósi...Ez meg falu, itt általában azok vannak eltemetve, akik ott éltek..Vagy én nem tudom...szomszéd falu, de én azt se hinném...

2010. máj. 23. 20:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Már írtam kommentet! Figyelj, az lenne a legegyszerűbb és legtisztább, ha rákérdeznél honnan jönnek és kik ők. Egy faluban ez nem lehet gond, hiszen mindenki ismer mindenkit, és egy idegen megjelenését mindenki furcsállja. Legyen benned bátorság, hisz nem múlik rajta emberélet!
2010. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz...na majd akkor kedden, megkérdezem:)
2010. máj. 23. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:
juj én nagyon szurkolok,biztos édesek lesztek majd:) 19/L
2010. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!