Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Súlyos probléma a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos probléma a barátommal, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Még az exemmel készíttettünk a péniszéről egy szilikon másolat dildót, amit a jelenlegi barátommal gyakran használtunk előjáték közben, de most barátom rájött és nagyon kiborult és azóta nem veszi fel nekem a telefont sem! :( Hogyan nyugtassam le? Nem hiszem, hogy szakított velem mert Faceről nem vette le, hogy kapcsolatban vagyunk.
2017. aug. 6. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

:D

Dugd a se*gedbe a műbrokidat és álmodj szépeket.

Bár arra nagyon kíváncsi lennék,hogy tudta meg ha nem tőled

2017. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Inkabb nezz egy csoppet magadba, es engedd el.
2017. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki, hogy csak vicceltél. Nem az exedéről készült, hanem a tiedről. A műtét előtt.
2017. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
A nap kérdése, nagyon jó! :D
2017. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Ez a gáz, nem a hüvelygomba! :)


(Gőzöm sincs, hogy lehetne megoldani. Ekkorát beletaposni valakibe, hogy az előző kanod "farkával" dugattatod magad VELE... hát, ne haragudj, de ez szerintem methetetlen.)

2017. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Fura Alak válasza:
96%

A tuti megoldás egy időgép lenne, hogy visszamenj és kidobd a brokit mielőtt összejössz a pasiddal.

El sem tudom képzelni, hogy hogy lehetne ezt 100% biztonsággal helyrehozni máshogy.

2017. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Csak képzeld magad a helyzetbe, hogy ő az exbarátnőjére szabott műpuncit nyalatja veled...szerintem kb így érezheti magát a srác, vagy még sokkal rosszabbul. Ilyen durván megalázni valakit, ez nagyon beteg. Én nem hiszem hogy ez egy áthidalható probléma lenne. De most komolyan, nem szólalt meg benned valami, mikor az első alkalommal kezedbe került a műpénisz, a barátoddal való szex alkalmával? Vagy akkor, amikor nem dobtad ki a francba a játékszert, amikor összejöttél az újjal? Ne haragudj, de ezt te cseszted el nagyon...
2017. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Andi, te vagy az?
2017. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%

Kerj bocsanatot es menjetek el kettesben egy szexshopba es vegyetek egy uj mibrokit.

Ha eleg felnott,akkor megbocsajt.

N

2017. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

#9 Ha elég felnőtt, akkor soha többé nem áll vele szóba.


Már a műszerszám megtartása, utána együtt használata is elég nagy baj. De ha ehhez hozzá adom azt is, hogy nem tudatta a sráccal az eredetét. Pedig tudnia kellett, hogy ezt el kell mondani. Innentől kezdve még hazudtál is. Ezzel eljátszva a bizalmát.


Időgép nélkül menthetetlen a kapcsolatotok. A féjszbúúúúúkal meg ne törődj. A férfiakat nem érdekli, hogy mi van kiírva. Csak elfelejtette átírni.

2017. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!